"Ta decyzja, to błąd klubu"


2015-04-30, 12:00  |  komentarzy (33)

Dziennikarze krytykują pozbycie się Leszka Ojrzyńskiego. Środowisko w sposób jednoznaczny ocenia decyzję klubu. Zdaniem wielu, to poważny błąd władz Podbeskidzia.

Od samego poranka w sieci nie brakuje komentarzy na temat decyzji zarządu Podbeskidzia. Dziennikarze sportowy nie mają wątpliwości. Decyzja o zwolnieniu Leszka Ojrzyńskiego, to wielki błąd władz bielskiego klubu. Za pośrednictwem twittera przedstawiamy kilkanaście opinii dziennikarzy Przeglądu Sportowego, Gazety Wyborczej, Piłki Nożnej, Sportu, Weszło.com czy portalu 90minut.pl.

Artykuł wyświetlono 6393 razy
Polecamy także:
2017-08-22
Podziękują Robertowi
Król strzelców ekstraklasy i najlepszy jej zawodnik sezonu 2012/13 pożegna się z bielskimi kibicami przed dzisiejszym meczem z Ruchem Chorzów. Robercie, dziękujemy!
więcej
2017-08-21
Murapol nadal sponsorem?
Były mniejszościowy akcjonariusz Podbeskidzia chciał pozostać sponsorem bielskiego klubu. Deweloper za reklamę oferował 500 tys. zł - pisze były wiceprezes "Górali".
więcej
2017-08-21
Sabala z powołaniem
Valerijs Sabala otrzymał powołanie do reprezentacji Łotwy na mecze eliminacji mistrzostw świata. 23-letni napastnik do Podbeskidzia dołączyła przed kilkoma tygodniami.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mieszkaniec B-b 2016-03-03 08:22
CO teraz mają dziennikarze do powiedzeniana temat Ojrzynskiego,ten facet doprowadził Raków do upadku,następnie Korone,i Podbeskidzie było by już w I-ej lidze gdyby nie zwolniono tego psełdo "trenera a co z Gornikiem Żabrze,jeśli tak dalej będzie to spadek gwarantowany,gdzie CI DZIENNIKARZE OBRONCY ?GDZIE?
niezarejestrowany - Jan 2015-05-28 19:04
Przeciez BORECKI mowil ze choc OJRZYJNSKI bylby w pierwszej osemce to i tak by go zwolnil.
Bo styl gry mu sie nie podobal.
Natomiast styl prezesa jest super.(Az te puchary ! ) snia sie po nocach.
niezarejestrowany - mieszkaniec B-b 2015-05-19 09:25
Żygać się chce czytają te bzdury,dziennikarze co za dziennikarze,pismaki nie widzieli co sie w klubie (szatni) dzieje i płaczą nad rozlanym mlekiem jaki to Ojrzyński dobry trener,dla mnie to partacz kiedy drużyna była na fali przestraszył sie i oddał mecz z Legią w pucharze to jest trener nie ubliżając Drzewiarzowi to i tam by nic nie pomógł,poprostu lewus
niezarejestrowany - Malarek 2015-05-06 14:06
Czy ci wszyscy spece choc przejrzeli jakie wyniki mialo TSP. ~Ojrzynski nie wygral meczu od 6 kolejek. To co mial nie wygrac kolejnych 3-4 i mielismy spasc bo wczesniej mu dobrze szlo. Tak wczesniej TSP szlo dobrze ale kiedy zespol ostatnio wygral? Wiadomo moze sie przytrafic passa bez wygranych ale 6 kolejek???
niezarejestrowany - zawiedziony 2015-05-05 13:39
w pełni zgadzam się zopinią wyrażoną przez kibica Prawde oraz opinią Mieszkanca B-b
niezarejestrowany - mieszkaniec B-b 2015-05-05 13:35
najpoważniejszym błędem było zwolnieni C.Michniewicza i zatrudnienie dużo obiecującego Ojrzynskiego,Ojrzynski w trakcie rozgrywek już Pucharowych a zwłaszcza w meczu z Legią zpanikował,nie wierząc w sukcec oddał mecz Legionistom trzymając "kanarka " w garści co sie zemściło a zwłaszcza wstawiając na jednego napastnia licząc na co?że w meczach ostatniej szansy sędzie będzie dyktował karne?dobrzesię stało że rozwiązano umowe o prace
niezarejestrowany - Złote Łany 2015-05-02 09:28
portale społecznościowe i pajacowate wpisy w nich mają kreować rzeczywistość ???????????
chore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niezarejestrowany - Prawda, 2015-05-01 21:19
Dziennikarstwo w Polsce zeszło do poziomu szamba. I nie trzeba się nad tym rozwodzić to widać gołym okiem.
Drużyna od kilku spotkań nic nie grała, mecze oglądało się z bólem. Piłkarze zapomnieli jak remisowali po świetniej drugiej połowiej z Górnikiem? Trener odpowiada za taktykę. Dobrze wiedział, że trzeba wygrać z Lechem. I co? drużyna powinna wyjść i grać na maxa do przodu. W tym meczu należało zagrać o życie. A tymczasem ten mecz nie różnił niczym od tego z Piastem. Gra wołała o pomstę do nieba.
Druga przyczyna zwolnienia trenera to wg mnie mecz PP z Legią. Jak za Kasperczyka awansowaliśmy do Półfinału to z Lechem wystawił już optymalny skład. Dlatego, że jak stwierdził wszyscy tego od niego oczekują. Ojrzyński olał kibiców i PP. Licząc., że zrobi ósemkę. Otóż przeliczył się i przekalkulaował, czego nie robi się w piłce. Jak pokazali Błękitni puchar rządzi się swoimi prawami i mogliśmy jutro grać w finale. A tak jesteśmy w czarnej d.... i dobrze, że będzie nowy trener. Przynajmniej można być pewnym, że jest spora szansa na wygranie meczu z Zawiszą. Gdyby został to z czystym sumieniem postawiłbym u buka na Zawiszę. A tak to postawię na gospodarzy, bo wiem, że zobaczę lepszą grę i pewnie wynik też będzie lepszy.
Ukryty 2015-05-01 18:58
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Maro 2015-05-01 15:46
Bardzo dobra decyzja Prezesa jest szansa na utrzymanie z Ojrzyńskim byłby spadek od dłuższego czasu drużyna się nie rozwija a co nowa miotła to nowa przykład Michniewicz ,Zieliński
niezarejestrowany - xyz 2015-05-01 12:36
A ilu z was "klawiaturoklepcy"-dziennikarze wie co tak naprawdę działo (dzieje) się w środku TSP? Dobry pomysł @tomo - niech go TĆ sam zatrudni.
niezarejestrowany - góral 2015-04-30 22:21
za póżno!!!!!!!!
niezarejestrowany - siouxx 2015-04-30 19:49
przed 29 kolejką Ci sami dziennikarze pisali, że to Górnik wyleci z górnej ósemki, a TSP pozostanie w niej.
niezarejestrowany - MAREKTSP 2015-04-30 19:15
Do Redakcji;
Możecie zrobić sondę, w której zadacie pytanie Czy zarząd postąpił słusznie rezygnując z usług Trenera Ojrzynskiego? Byłbym ciekaw wyniku tej sondy, dzięki
niezarejestrowany - kibic bb 2015-04-30 19:03
tak czy owak dla mnie drużyny do spadku to podbeskidzie i bełchatów to najsłabsze klub ekstraklasy
na tą chwile jak widać po przykładzie pogoni czasami na dobre wychodzi drużynie ale myślę że zwolnienie trenera w takiej chwili to błąd zwłaszcza że myśli się o tym nieudaczniku broszu paranoia
Ukryty 2015-04-30 18:58
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2015-04-30 18:52
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2015-04-30 18:50
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - 100%BB 2015-04-30 18:46
W dobie internetu i różnej maści komunikatorów mamy dużą ilość komentarzy na każdy temat. Mamy demokrację i każdy ma prawo wyrazić swój własny pogląd na pewne sprawy i sytuacje jakie mają miejsce.
Jednak moim zdaniem trenera zwolniła szatnia. Pozostaje pytanie czy zrobili to w odpowiednim momencie. Albo trzeba było działać szybciej jak w Gliwicach czy Szczecinie, albo zostawić pewne sprawy na początek przyszłego sezonu.
niezarejestrowany - tomo 2015-04-30 18:44
Tomasz Cwiakala zycze Panu bezrobocia. Dziennikarz kukulka, zatrudnij sobie sam Ojrzynskiego!
niezarejestrowany - bbtsfan 2015-04-30 18:41
nie widzę w tym 11 miejscu winy trenera tylko gó...nianego budżetu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niezarejestrowany - były kopacz 2015-04-30 17:53
Brak właściwej opieki medycznej przynosi rezultaty- plaga kontuzji !. Czy pan prezes wie jakie są obowiązki lekarza klubowego i nad kim i w jaki sposob powinien sprawować on opiekę ?.To nie tylko podpieranie łacza na ławce rezerwowych/ może w III lidze są takie standardy a pan doktor do tej pory się jeszcze nie przestawił/..
niezarejestrowany - Piknik 2015-04-30 17:27
Nie rozumiem tego lamentu. Skąd taka wiara w fachowość Ojrzyńskiego. Przecież poza umiarkowanymi wygranymi w Koronie nie osiągnął nic, Wyrzucili go nawet z Odry Wodzisław. Największym jego sukcesem jest zdominowanie i podporządkowanie sobie Podbeskidzia. Połowa drużyny z kontuzjami (to wina Boreckiego czy trenera i lekarza?) Zero taktyki, zero pomysłu na grę i ciągłe pretensje. Takich dobrych warunków w Podbeskidziu nie miał nikt! Widać za mało synków z Korony ściągnął - Lenartowski i Korzyn to za mało! A Korzym zawsze - "Moje serce zostało w Kielcach" - no to prosimy wracać i je odszukać!
Ukryty 2015-04-30 17:17
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - BB_ 2015-04-30 16:58
Szczerze? Powinni go zwolnić zaraz po przegranym meczu z Piastem, przecież ta gra to była masakra i nie chodzi o wynik.