Tak się walczy w B-klasie


2016-10-03, 16:00  |  komentarzy (16)

Do zamieszania doszło podczas meczu skoczowskiej B-klasy pomiędzy Iskrą Iskrzyczyn a Orłem Zabłocie. W wyniku bójki sędzia czerwonymi kartkami ukarał trzech piłkarzy.

Materiał wideo pochodzi z portalu BeskidzkaPilka.pl.

Artykuł wyświetlono 3245 razy
Kategoria: Piłka nożna - Pozostałe


Polecamy także:
2017-05-21
Pokazali charakter
- Trzy punkty cieszą, bo był to trudny mecz, w którym pokazaliśmy charakter - mówi Jan Kocian, który we wczorajszym meczu nie mógł skorzystać z Nermina Haskicia czy Pawła Moskwika.
więcej
2017-05-20
Lewicki w doliczonym
W doliczonym czasie gry Szymon Lewicki zapewnił Podbeskidziu zwycięstwo nad Sandecją Nowy Sącz. Asystę przy golu zanotował powracający do składu Robert Demjan.
więcej
2017-05-20
Pobiegną po medale
Mija właśnie trzydzieści lat od założenia bielskiego klubu lekkoatletycznego Sprint. Z tej okazji w sobotę, 20 maja na stadionie w Wapienicy odbędzie się szczególna impreza.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - gość 2016-10-04 20:53
Kara powinna być jedna: zaorać boisko i wysiać buraki :) A te daremne zespoliki rozwiązać. Podają to jako newsa na wielu portalach. WSTYD!!!!!! Te miernoty myślą, że już grają jak "Lewy".
niezarejestrowany - kustron 2016-10-04 19:07
to drewno z 2 taki chlop a padl jak mucha ha ha
niezarejestrowany - Bob 2016-10-04 10:48
Kiedyś za młodu sędziowałem takie mecze. Ale ze względu na najdelikatniej mówiąc chamskie zachowanie kiboli i zawodników zrezygnowałem.
niezarejestrowany - Witkowski 2016-10-03 23:52
@klatka po klatce
Ten drugi, który później został kopnięty, sam też został wyrzucony przez sędziego z boiska.
Zresztą co to w ogóle za usprawiedliwienie? Taki był umęczony i biedny, że zasunął kopa, a takie sytuacje zdarzają się prawie w każdym meczu, nic nadzwyczajnego. A ten dostał szajby kosmicznej.
niezarejestrowany - klatka po klatce 2016-10-03 23:28
nie żebym bronił tego pionka ale nikt z was nie wychwycił momentu w którym zawodnik w granatowym stroju specjalnie uderza "zieloną 2" łokciem w twarz a potem udaje uraz głowy?
przewińcie sobie klatka po klatce, zielony odbija piłkę głową a granatowy uderza go łokciem w nos nie mając jakiegokolwiek kontaktu swojej głowy z rękoma zielonego. Następnie obaj padają na murawę, tylko że zielony chwyta się za ewidentnie uderzony nos a granatowy za głowę w którą nic sobie nie zrobił.
Zielony postąpił karygodnie i głupio za co powinien zostać ukarany czerwoną i zawieszeniem do końca sezonu, ale granatowy powinien dostać co najmniej żółtą kartkę.
niezarejestrowany - gość 2016-10-03 21:44
Tak jest jak na boisku spotyka się 100 IQ podzielone na 22 osobniki :)
niezarejestrowany - bodek 2016-10-03 21:06
takiej jazdy na boisku to już dawno nie widziałem, starcie bolesne ale przypadkowe a reakcja... zwykły furiat , powinien grać w szachy albo lepiej w bierki bo w szachach by jeszcze szachownicą potraktował
Ukryty 2016-10-03 21:00
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Bialanin 2016-10-03 20:57
Ten z czubek "2" powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany ....a będąc na miejscu tego kopniętego - wytoczyłbym bym mu proces z powództwa cywilnego o pobicie.....o pobicie.
Ukryty 2016-10-03 18:45
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - seb 2016-10-03 18:44
Zielony z 2 chyba ma iq zodkiewki! Z takimi baranami na pastwisko!
Ukryty 2016-10-03 18:11
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2016-10-03 18:04
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - yeaa 2016-10-03 17:26
Wooooow ale kick na KSW go
niezarejestrowany - Toni 2016-10-03 17:02
Dla oszołoma z nr."2"dożywotny zakaz gry w piłkę nożną i największa kara pieniężna .
niezarejestrowany - darek 2016-10-03 16:22
Zaiskrzyło. Jak to iskra w iskrzyczynie. Zaiskrzyło