Lepsi w meczu na szczycie


2016-10-31, 10:44  |  komentarzy (11)

Drużyna juniorów Podbeskidzia po bramce Konrada Bukowczana pokonał Tyski Sport. Bielski zespół jest liderem wojewódzkiej ligi juniorów A1, która jest zapleczem Centralnej Ligi Juniorów.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tyski Sport 1:0 (0:0)
Bramka: Bukowczan (71')

Podbeskidzie: Felsch - Bebek, Kryger, Gibas, Powała - Możdżonek, Pindera (90. Urbański), Smolarz, Królak (81. Kwaśny) - Bury (64. Kostorz), Gach (68. Bukowczan).

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 2755 razy
Kategoria: Piłka nożna - Pozostałe


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Patyk 2016-11-02 16:39
Przepraszam za pomylke,ten komentarz dotyczy poprzedniej informacji-o zachowaniu pewnego mlodego zawodnika.(dot.komentarza poniezej)-
niezarejestrowany - Patyk 2016-11-02 16:37
Oczywiscie,nie podobaja mi sie takie komentarze jak te szkalujace mlodego pilkarza bo nigdy nie ma pewnosci ze sa prawdziwe.Ale tez prawda jest,ze dosc czesto slyszy sie w roznych srodowiskach o niesportowym prowadzeniu sie niektorych zawodnikow Podbeskidzia.Wiem,moze to byc falsz,plotka spowodowana slabymi wynikami druzyny ale tez nie wykluczam ze informacje te saprawdziwe.Nie lubialem Dzwigaly ale nie wydaje sie tez ze byl on tak slabym trenerem ze pewnyc h zawodnikow pozbawil calkowicie kondycji.Pozdrawiam
niezarejestrowany - 100%BB 2016-11-02 14:26
Sukces młodych bedzie pełny i jakiś postęp kiedy w końcu ten rocznik wygra rozgrywki wojewódzkie i awansują do CLJ
niezarejestrowany - żal.pl 2016-11-02 13:26
Samael dla mnie to nie zaskoczenie. W BKS szkolenia nie ma! Zdarzało się tam że treningi prowadził kierownik drużyny. Dla mnie to jawne porzucenie szkolenia młodzieży. A jak był rozdział miejskiej kasy to BKS dostawał tyle samo co Rekord BBTS Podbeskidzie i Zapora
SAMAEL66 2016-11-01 10:28
Dodam tylko że na piątym miejscu z 7 punktami straty do lidera plasuje się młodzież z Rekordu. Prześledziłem te młodzieżowe ligi i większości roczników występują dwa zespoły z naszego miasta TSP i pomijany Rekord. Zaskoczyło mnie totalny brak BKS-u i nadspodziewany urodzaj drużyn Ruchu Chorzów :)
Ciekawostką jest U14 2. Śląska Liga Wojewódzka C2 Trampkarz Młodszy PŁD gdzie Rekord jest liderem z 109 bramkami! i tylko z 9 straconymi :) śmiem twierdzić że rośnie nowa siła Rekordu.
niezarejestrowany - TSP 2016-10-31 21:55
O młodych z bks często piszą przecież, ostatnio wygrali turniej wsi w malowaniu plotow, oraz złoty medal w zapasach z przedszkolakami
niezarejestrowany - Lks 2016-10-31 19:35
Kibic sukcesu,schowaj się i nie wychodź
niezarejestrowany - Pan Przemek 2016-10-31 16:56
@kibic sukcesu-prosze podaj choc jedna druzyne z Bielska-Bialej ktora nie dostala wsparcia finansowego od miasta (polka nozna, siatka)
Gutierrez 2016-10-31 16:39
Przecież piszą też o innych, nie rozumiem po co ta napinka?? A że juniorzy Podbeskidzia są najlepszą drużyną w swojej kategorii to już nie ich wina, Co mają pisać o młodzieży BKS gdzie szkolenia praktycznie nie ma???
niezarejestrowany - Czesiek 2016-10-31 16:14
Zlikwidować je!
niezarejestrowany - kibic sukcesu 2016-10-31 15:26
czy to w Bielsku -Bialej jest tylko 1 klub piszecie tylko tu o Podbeskidziu a gdzie miejsce o innych klubach nie sponsorowanych z budzetu miasta