Szybko stracone bramki


2017-01-23, 13:06  |  komentarzy (10)

Uderzenie z dystansu zaskoczyło Rafała Leszczyńskiego i słowacki zespół objął prowadzenie już w 2. minucie. Po przerwie rozmiary porażki zmniejszył Robert Demjan.

Skrót wideo sparingu przegranego z FK Poprad (1:2) opublikowała klubowa telewizja Podbeskidzia.

Artykuł wyświetlono 2458 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kibic 2017-01-28 12:28
Masz racje Patyk!Za malo stawiaja na nasza mlodziez a szukaja i sprowadzaja innych!
niezarejestrowany - Patyk 2017-01-24 20:32
Co bysmy tutaj o Mikolajewskim nie napisali,to prawda jest jedna.Ze swoja dobra gra w jedynce udowodnil on co kiedys na tym formu napisal podobno ktorys z zawodnikow 2-giej druzyny-"w juniorach i 2 druzynie jest kilkoro dobrych zawodnikow mogacych grac na wyzszym poziomie tylko.......I to widac patrzac na sklad zawodnikow grajacych w ostatnim sparingu .I widac takze,ze i sam "uklad" zostal nadwyrezony.Co z Chmielem?-nawet trener o nim nie wspomina?
niezarejestrowany - Henio 2017-01-24 20:01
Bodek - jeszcze jedno! Jak Miki na byc w tym klubie jak go nie chca i nie pozwalaja mu sie rozwijac! Byl kiedys jeden lub kilka komentarzy! Podbeskidzie podcina skrzydla mlodziezowca!Mikolajewski jest drugim wychowankiem klubu,ktory pokazal,ze umie grac w pilke! A jak go traktuja?Poszedl,bo gdze sie rozwijac! A przy Kochanie grzal by lawe albo gral w rezerwach!
niezarejestrowany - Henio 2017-01-24 19:26
Bodek - ok. Dzwigala gral jednym defensywnym,przyszedl Kocian i gra dwoma! Poczytaj sobie statystyki OnStar jest piatym defensywnym pomocnikiem w calej 1 lidze! I nie mow bo wszystkie praktycznie glowki wygrywal!Jak pisali pare miesiecy temu,lepiej gra od doswiadczonych a eiele przed nim!Mam nadzieje,ze w klubie w ktorym sie znajdzie i zagra przeciwko Podbeskidziu wygraja mecz!
niezarejestrowany - bodek 2017-01-24 19:00
@henio - nie gadaj głupot; Niewątpliwie Mikołajewski to talent, ale no własnie ja to już pisałem, ale powtórzę: defensywny pomocnik to newralgiczna pozycja, a na to by był nim on, jest zwyczajnie za wcześnie, owszem przy grze na dwóch defensywnych tak, ale wcale się nie dziwię Kocjanowi gdy przy bardziej ofensywnej grze i jednym defensywnym pomocniku nie chce mu zaufać. To nie jest kwestia talentu, bo go ma, ale z drugiej strony każdy kto chodził na mecze widział jak przegrywa walki ciałem czy pojedynki główkowe. Warunki fizyczne tu jest jego problem a nie jak niektórzy sugerują, niechęć Kocjana. Czy będzie wzmocnieniem Tychów?czas pokaże, ja osobiście mam wątpliwości, bo uważam że na teraz, za jego grą w pierwszym składzie przemawia tylko status młodzieżowca. Jeżeli faktycznie nominalnym defensywnym pomocnikiem będzie Hanzel, to dla Daniela zwyczajnie nie byłoby miejsca ( byłby trzecim wyborem , bo jest jeszcze Deja). Więc po co go wypożyczać?
niezarejestrowany - Henio 2017-01-24 18:13
Ale Kocian gada glupoty na sportowych beskidach,ze Mikolajewski chcial odejsc!Nie prawda!Nie mial przy nim szans na gre!A idzie do Gks Tychy,moze tam bedzie mial szanse gry!Nie zwalajcie na niego wine,tylko mowcie,ze zarobiliscie na nim dobra sumke! Dobrze Miki,ze stad poszles!
niezarejestrowany - fanka 2017-01-24 15:07
Panie prezydencie trzeba podnieść wypłaty yyyy tfu stypendia !!!!! I to natychmiast !!!!
niezarejestrowany - jasnowidz 2017-01-23 20:53
Ten klub schodzi na psy,to widać gołym okiem. Utrzymanie będzie sukcesem. A później coraz gorzej,nikt dobry nie przyjdzie tu grać bo kasy brak. Final-miasto przestaje finansowac=upadek klubu.
niezarejestrowany - Słabo to wygląda 2017-01-23 18:47
Podsumowując 2 tygodnie przygotowań TSP:
1. Narazie jedyny mlodziezowiec na poziomie 1 ligi to Gumny. Kolejnych brak. W przypadku kontuzji w.w. rodzi się ogromny problem.
2. Mikołajewski sprzedany do Lechii (za o wiele mniej pieniędzy niż próbują nam wmówić zaprzyjaźnione media i tspfan) i wypożyczony do GKS Tychy to jak narazie największy błąd w nowym roku. Mikołajewski został sprzedany i odpalony, a powinien grać tutaj jeszcze pół roku na wypożyczeniu.
Decyzja o całkowitym pozbyciu się go i wzmocnieniu bezpośredniego konkurenta w walce o utrzymanie a więc GKS Tychy świadczy o żenującym poziomie wiedzy na temat piłki ludzi zarządzających klubem.
3. Brak wypłat grajkom z rezerw, ale też innym pracownikom klubu to kolejny sygnał na to że kasa się skończyła. A skoro się skończyła to trzeba było sprzedać Mikołajewskiego za cenę zaproponowaną przez Lechie a nie swoich wyimaginowanych 500 tys. Co innego podano w propagandowych mediach.
4. Jasny sygnał w wypowiedziach pomeczowych daje treniner. Kocian jest niezadowolony z postawy zespołu, nie widać u niego optymizmu, tego który dało się wyczuć jak przychodził.
5. Transfery słowaków to niewiadoma, Gumny wydaje się na plus, Hanzel już się "skończył" 2 lata temu i teraz nic nie wniesie.
6. Przy tej polityce z bramkarzami, za pół roku nie mamy bramkarza na poziomie 1 ligi.Brazylijczyk się zawinie, Leszczynski pojdzie do ekstraklasy, a madejski jest niegotowy.
7. Nie ma w tej drużynie ognia, jest stagnacja, i jeśli pierwsze kilka meczów nie wyjdzie to będzie gorąca wiosna, i kto wie czy nie skończy się barażami.
niezarejestrowany - aaa 2017-01-23 16:37
Do redakcji bielsko.biała.pl
Zapraszam do obejrzenia skrótu, a nie tylko do skopiowania. Demjan strzelił gola w 35min ( tzn, była to pierwsza połowa).