Bielski stadion najlepszy?


2017-02-08, 13:36  |  komentarzy (33)

Stadion Miejski w Bielsku-Białej znalazł się wśród 29 obiektów z całego świata zgłoszonych do corocznego konkursu na najlepszy stadion w 2016 roku.

Organizatorami konkursu są portale Stadiony.net i StadiumDB.com, a obiekty biorące w nim udział zgłaszali czytelnicy. Stadion Miejski w Bielsku-Białej jako jedyny z Polski bierze udział w tegorocznym plebiscycie. Głosy można oddawać przyznając pięciu wybranym stadionom gwiazdki. Gwiazdki są przeliczane na punkty. Głosowanie, które odbywa się na łamach portalu Stadiony.net.  trwa do  4 marca włącznie.

Równolegle do głosowania publicznego, stadiony są oceniane przez konkursowe jury. Głosować mozna tutaj.

Foto: UM Bielsko-Biała

db

Artykuł wyświetlono 3043 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-02-20
Marsz w górę tabeli
Przełamały fatalną passę siatkarki BKS Profi Credit, które w Pile odniosły pierwsze zwycięstwo w tym roku. Bielski zespół do wygranej poprowadziła Emilia Mucha i Sona Mikyskova.
więcej
2017-02-20
Pierwsze mistrzostwo
Bielscy koszykarze rozegrali ostatni mecz w sezonie zasadniczym trzeciej ligi. DAAS Basket Hills pokonał KŚ AZS Katowice i z pierwszego miejsca awansowali do fazy play-off.
więcej
2017-02-19
Muszalik lepszy od Stali
Spotkanie bialskiej Stali z drugoligowym ROW Rybnik stało na wyrównanym poziomie. Dopiero w końcówce bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla rybniczan Mariusz Muszalik.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - do polak 2017-02-11 11:34
mi mi mi heheheheh
niezarejestrowany - polak 2017-02-10 20:47
Mi pasuje -jak się komuś nie podoba To wiadomo co trzeba zrobić
Ukryty 2017-02-10 20:36
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - bodek 2017-02-10 18:04
kolego ciupaga czytaj ze zrozumieniem, rozbawiła mnie argumentacja gościa, który przytacza fakty z historii, a nie organizowanie koncertów na stadionach, zresztą coraz rzadsze.
To że w hali pod Dębowcem nie ma koncertów to inna bajka, zresztą czy na stadionie byłoby lepiej niż w hali?
niezarejestrowany - ciupaga 2017-02-10 17:46
Bodek no to my mamy hale w Bb tylko koncertow sie tam nie gra. Nie wiem co widzisz dziwnego w organizacji koncertow na stadionie :)
Caly swiat tak robi ale bodek z BB sie z tego nasmiewa.
niezarejestrowany - bodek 2017-02-10 17:08
Bardzo mnie rozbawiła argumentacja - kiedyś Wembley; Śląski? kiedy? w prehistorii? koncerty na stadionie Korony? nie wiem, ale szczerze mówiąc wątpię, skoro w Kielcach jest piękny amfiteatr, W Rybniku ? to tam jest nowoczesny stadion?
To ty się obudź, nowoczesne stadiony piłkarskie średnio nadają się na organizacje koncertów. Swego czasu w Jastrzębiu, była jedna z pierwszych podgrzewanych muraw i bodaj w osiemdziesiątych latach zorganizowali tam coś takiego jak "inwazja mocy" i tyle było ogrzewanej płyty boiska. Każdy koncert na stadionie to minimum wymiana trawy na boisku jak nie generalny remont płyty.
Zresztą w każdym większym mieście obecnie są hale widowiskowe bardziej nadające się do tego typu imprez, choćby ze względu na akustykę.
niezarejestrowany - nie śpij bodek 2017-02-10 14:52
bodek - pytasz o koncerty na stadionach??? yyyy Śląski, stadion Lecha w Poznaniu, we Wrocławiu, Narodowy, Korony w Kielcach, w Rybniku kiedyś Wembley i wiele wiele innych. Otwórz oczy :)
niezarejestrowany - bodek 2017-02-10 13:28
@Koka a byłeś chociaż raz na stadionie? czy znasz go tylko z doniesień medialnych? Akurat miejsca dla inwalidów są, również parkingowe, Pomijając rzeczywisty problem z parkowaniem, kto o zdrowych zmysłach chciałby zorganizować koncert na stadionie? Już widzę te protesty. Na takie imprezy jest teren przy Karbowej, gdzie mieści znacznie więcej ludzi niż zmieściłoby się na stadionie. Wskaż mi stadion ( prócz narodowego) na którym organizowane są koncerty, No może jeszcze w Gdańsku, choć i tego nie jestem pewien.
niezarejestrowany - koka 2017-02-10 12:59
Bielsko- a czym się chcesz chwalić? Stadionem bez parkingu ? Bez miejsc dla inwalidów? Bez możłiwości organizowania koncertów?
Człowieku mamy XXI wiek !!!!
niezarejestrowany - Bielsko 2017-02-10 11:31
Jest się czym pochwalić, a malkontenci niech sobie włączą tv i siedzą w domu.
Ukryty 2017-02-09 22:35
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Rzeczoznawca 2017-02-09 21:25
To poprostu chochlik bo to chodziło o najładniejszy w promieniu 20 km ...
niezarejestrowany - Początkujący Architekt 2017-02-09 21:19
To już 1 kwietnia ... to chyba jakis żart bo to jeden z najgorszych projektów . No ten architekt moze być dumny , choć nie wiem czy nie budował ronda w Żywcu koło browaru albo Kozach bo tez jedno z ładniejszych w świecie a i przystanki te nowe chyba tez bo są warte tych milionów ...
niezarejestrowany - Dzieki dumie tego miasta 2017-02-09 20:42
Wizytówka BB
niezarejestrowany - Bob 2017-02-09 17:19
Grobowiec w centrum miasta.
niezarejestrowany - xica 2017-02-09 15:52
Ten stadion to powinien być zgłoszony ale do rozbiórki wraz z ratuszem. Wstyd!
niezarejestrowany - gosc 2017-02-09 09:08
A propo parkingu ,moze tak ruszyc dupke i na nozkach albo komunikacja?Rozumie jak ktos jest spoza miasta,ale pewnie niektorzy maja 200m i jada samochodem bo trzeba pokazac swoja bryke
niezarejestrowany - gosc 2017-02-09 09:02
Ludzie gdyby nie bylo stadionu to bylby lament ze wszedzie sa nowe stadiony tylko nie u nas.Zastanowcie sie co wy chcecie!Taki nasz charakterek,ze zawsze zle.Tylko niech cos zrobia z elewacja,bo wyglada tragicznie szczegolnie po zmroku.
niezarejestrowany - bodek 2017-02-09 08:25
@paranoja- pisałem o braku parkingu dla kibiców gości przy stadionie w Tychach , a taki akurat w Bielsku jest.
niezarejestrowany - piłka 2017-02-09 07:19
100% BB - kłamiesz jak z nut "Głosowanie Jury

Edycja 2016 to już trzecia, w której poza Głosowaniem Publicznym jest też równoległe Głosowanie Jury. Zaprosiliśmy do udziale w nim architektów, którzy mają na koncie wyróżniające się areny piłkarskie z całego świata. Wyniki Głosowania Jury przedstawimy 6 marca! "

Ze strony Stadiony.net
niezarejestrowany - piłka 2017-02-09 07:17
100% BB - jury jeszcze chyba nie oceniało stadionów biorących udział w konkursie więc chyba mijasz się z prawdą.
Jeśłi nie podaj proszę linka do ocen jury :)
niezarejestrowany - 100%BB 2017-02-09 04:23
Co tam się można przejmować ludźmi którzy inwestycje oceniają politycznie, a nie merytorycznie. Ci goście ze Stadiony net, którzy zajmują się sprawami od budowy stadionu, do komfortu oglądania meczu i ogólnie warunków jakie zmieniły się dla sportowców, kibiców dziennikarzy w skali 1 do 6 dali naszemu stadionowi notę 4. Co ja mam się interesować zdaniem internautów skoro ludzie, którzy zajmują się na co dzień tymi zagadnieniami sami określili swoją ocenę która jest dla mnie bardziej wiarygodna niż komentarze politycznych przeciwników obecnego prezydenta miasta czy może tych co się piłką nożną nie interesują albo zwyczajnie jej nie lubią.
niezarejestrowany - Cała Ukraina 2017-02-08 23:09
Nasz prezydent najlepszy, najmadrzejszy, najwyższej klasy najwspanialszy oraz niedoscigniony geniusz, po prostu geniusz!!!!
niezarejestrowany - paranoja 2017-02-08 21:57
bodek - dobrze że w BB jest parking hahahahahhahhahhah