Wygrywać będą w lidze


2017-02-11, 16:50  |  komentarzy (9)

Podbeskidzie przegrało z trzecią drużyną drugiej ligi węgierskiej w kolejnym meczu kontrolnym w Turcji. Honorowe trafienie dla bielskiego zespołu zdobył Damian Chmiel.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Balmazujvarosi FC 1:2 (0:2)
Bramka: Chmiel (47')

Podbeskidzie: Leszczyński - Moskwik, Malec, Piacek, Gumny - Chmiel, Hanzel, Sladek (46. Demjan), Janota, Sierpina (46. Podgórski) - Kolar.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 2136 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-03-29
Ostatni mecz kapitan
W drugim weekend kwietnia odbędzie się ostatni mecz sezonu 2016/2017. Będzie to również ostatni mecz Joanny Staniuchy-Szczurek, która po tym sezonie kończy karierę.
więcej
2017-03-29
Miasto wtrącało się w klub?
- Najlepiej było w Podbeskidziu, kiedy prezesem był Borecki, co odzwierciedlały wyniki. Byłoby inaczej, gdyby sponsor czy miasto nie wtrącało się tak bardzo - mówi Leszek Ojrzyński.
więcej
2017-03-27
Dolny show
Po trzech bramkach Jozefa Dolnego rezerwy Podbeskidzia sięgnęły po komplet punktów. Dzięki wygranej bielski zespół przesunął się na czwartą pozycję w tabeli.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - adae 2017-02-13 07:55
Może się utrzymają w I lidze...
niezarejestrowany - Bruno 2017-02-12 14:41
Tworcza,piekna mysl kibica jest nie do okielznania.Dlaczego w jesieni bedzie dopiero zle,dlaczego "wszystkie mecze przegramy",spadek murowany.............Skad i dlaczego taki sceptycyzm.Odrobine optymizmu.Sklad nie wyglada zle,nie jest zly trener,w klubie cos sie dzieje no i do startu rozgrywek jeszcze miesiac.No i tak na marginesie.Co to da rozlewanie swojej takiej czy innej frustracji na spolecznym forum.
niezarejestrowany - Kibol 2017-02-12 01:39
A w jesieni bedzie jeszcze gorzej! Mysle,ze wszystkie mecze przegrane! Bo prawdzowe TSP sie rozsypalo,teraz mamy tu slowscka lige
niezarejestrowany - Zbyszek 2017-02-11 21:10
Spadek murowany przy nowym trenerze! HaHa
niezarejestrowany - piknik 2017-02-11 20:12
oby nie w drugiej lidze
niezarejestrowany - 100%BB 2017-02-11 19:14
Hmm ta ekipa nie jest na awans, niestety. Nie ma wartości dodanej. A tu trzeba strzelać właśnie o jednego gola więcej niż przeciwnicy. Obrona bardzo podziurawiona, więc nie liczyłbym na spektakularne wyniki na zapleczu ekstraklasy. Tak więc jeśli Podbeskidzie nie bedzie strzelać ze średnią 2 do 3 goli w kazdym meczu, o sukcesie nie ma co liczyć. Bo jak widać, rywale będą naszych trafiali niestety, a tu mówię komplet punktów jest potrzebny. Za dużo strat z jesieni już mają.
SAMAEL66 2017-02-11 17:58
strzelają w każdym meczu a to plus, wiadomo że w sparingach chodzi trochę o co innego niż w meczach o stawkę. Nie wiem czy będą walczyć o awans ale myślę że będzie lepiej niż jesienią.
niezarejestrowany - Statystyk 2017-02-11 17:44
Jest moc.. tak trzymać..