Blisko przełamania

2017-02-11, 19:27  |  komentarzy (8)

Bielskie siatkarki w czwartym secie prowadziły już różnicą kilku punktów i wygrana nad Muszynianką Muszyna była blisko. Ostatecznie lepsze w tie-breaku okazały się rywalki.

Szybko przegrany pierwszy set zadziałał bardzo mobilizująco na zespół z Bielska-Białej. W drugiej partii BKS Profi Credit szybko odrobił straty, a następnie zachował więcej zimnej krwi w trzeciej partii. Równie dobrze przyjezdne rozpoczęły kolejnego seta i szybko odskoczyły na kilka punktó muszyniankom. W pewnym momencie przewaga ekipy Tore Aleksanderena wynosiła już kilka punktów (11:15), ale wtedy do odrabiania strat wzięły się gospodynie, które ostatecznie doprowadziły do remisu.

W tie-breaku gra była bardzo wyrównana i praktycznie toczyła się punkt za punkt. W końcówce wojnę nerów wygrał zespół Muszyny, który sięgnął po zwycięstwo. Trwa seria bez zwycięstiwa drużyny z Bielska-Białej.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)

BKS: Handley, Mucha, Brzezińska, Trojan, Mikyskova, Moskwa, Wojtowicz.

db

Artykuł wyświetlono 1396 razy
Kategoria: Siatkówka

Polecamy także:
2017-08-22
Podziękują Robertowi
Król strzelców ekstraklasy i najlepszy jej zawodnik sezonu 2012/13 pożegna się z bielskimi kibicami przed dzisiejszym meczem z Ruchem Chorzów. Robercie, dziękujemy!
więcej
2017-08-21
Murapol nadal sponsorem?
Były mniejszościowy akcjonariusz Podbeskidzia chciał pozostać sponsorem bielskiego klubu. Deweloper za reklamę oferował 500 tys. zł - pisze były wiceprezes "Górali".
więcej
2017-08-21
Sabala z powołaniem
Valerijs Sabala otrzymał powołanie do reprezentacji Łotwy na mecze eliminacji mistrzostw świata. 23-letni napastnik do Podbeskidzia dołączyła przed kilkoma tygodniami.