Krok w kierunku mistrzostwa


2017-03-19, 19:47  |  komentarzy (11)

Na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej Rekord ma osiem punktów przewagi nad drugim zespołem. Dziś biało-zieloni rozbili niżej notowanego przeciwnika.

Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk 11:1 (4:0)
Bramki: Popławski (1'), Budniak (7', 12', 30', 34'), Marek (18'), Biel (21', 26'), Wachuła (23'), Bondar (26'), Borowicz (39')

Rekord: Kałuża (Nawrat) - Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Janovsky, Biel, Wachuła, Polašek, Franz, Surmiak, Borowicz, Cichy.

Foto: BTS/Paweł Mruczek

db

Artykuł wyświetlono 1649 razy
Kategoria: Futsal


Polecamy także:
2017-08-18
Najniższy wymiar kary
Przełomowym momentem spotkania była czerwona kartka jaką w 20. minucie zobaczył obrońca Podbeskidzia. Jeszcze przed przerwą Rafał Leszczyński cztery razy wyciągał piłkę z siatki.
więcej
2017-08-18
Wyroba uzupełni sztab
Andrzej Wybora odpowiedzialny za koordynację pracy akademii Podbeskidzia powraca na trenerską ławkę. Szkoleniowiec dołączył do sztabu pierwszego zespołu.
więcej
2017-08-17
Mrózek przejmuje BKS
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Dariusz Mrózek zajął miejsce Adama Noconia w BKS Stal. Drugą drużynę Podbeskidzia będzie ponownie prowadził Piotr Bogusz.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Gosia 2017-03-21 11:54
@100%BB
Nie ma drużyny na świecie, która wygrywa wszystko. Wytykasz tylko słabsze mecze Rekordu, jeśli chodzisz na ich mecz i widzisz jak grają to powinieneś zauważyć , że grają baaardzo dobrze. Nie rozumiem podejścia, żeby skupiać się tylko na tych dwóch w całym sezonie potknięcia. Co do motywacji...wiadomo, że chcą zdobyć mistrzostwo i to ich napędza, z całą pewnością lubią wygrywać, tak jak każdy . Z całą pewnością chcą też zdobyć PP. Podwójną koronę, a później grać w lidze mistrzów? Potrzeba jeszcze jakiejś motywacji?
niezarejestrowany - wiewiór 2017-03-20 19:32
Brawo Rekord, pokażcie "dziewczynkom" z TSP gdzie faceci mają cojones :) 5-ciu takich facetów zrobiło by różnicę! Potrafią walczyć, są zgrani. Widać, że gra ich cieszy.
niezarejestrowany - 100%BB 2017-03-20 19:00
@Conecto ja to nazywam lekceważeniem przeciwników i brak celów. Aby wygrywać jak z AZS Gdańsk, trzeba grać na pełny gaz a nie na zasadzie, że na myśl o Rekordzie, przeciwnik sam sobie będzie gole strzelał do własnej bramki. Obecnie żadna drużyna z ekstraklasy 5 nie może rywalizować z Rekordem, a więc BTS jest najgroźniejszy sam dla siebie.
Nie znudzić się wygrywaniem, to podstawa sukcesów nie tylko na parkietach krajowcy liga i PP.
niezarejestrowany - Conecto 2017-03-20 15:41
@100%BB
Każdy może mieć słabszy dzień i taki niewątpliwie miał Rekord w meczach z FC Toruń i Euromasterem. To tyle, niczego więcej bym się tu nie doszukiwał. Faktem jest że Rekord grający na swoim poziomie pyknie każdego w FE ale jak nie idzie to i nawet Barcelona czy Real przegrywają czasem...
niezarejestrowany - 100%BB 2017-03-20 14:58
Tak ale Rekord od niepamiętnych czasów ma drużyne Gwiazd w ekstraklasie piątek! Tak można powiedzieć, że halowi BTS Rekord, mają silniejszą kadrę niż Legia Warszawa w ekstraklasie piłkarskiej na boiskach trawiastych!
Tu dotykamy psychologii w sporcie, Rekord wygrali 11-1 ponieważ chcieli rewanżu za remis 4-4 w Gdańsku. Pytanie czemu w takim nastawieniu nie podeszli do meczów z ekipą z Głogowa ( sensacyjna porażka 4-5 u siebie ) oraz z FC Toruń 3-3. Jak widać, Rekord jeśłi chcą rozbiją każdego niżej notowanego przeciwnika. Pozostaje pytanie czemu pozwolili na przedłużony rzut karny dla gdańszczan i czemu oddali punkty w meczu z Euromasterem i FC Toruń?
niezarejestrowany - kibic 2017-03-20 08:08
Rekord - duma Bielska-Białej, TSP i BKS uczcie się!!!
niezarejestrowany - Gizmo 2017-03-20 07:48
Gratulacje,co by nie powiedzieć będzie mało, po prostu fantastyczna praca została wykonana.
niezarejestrowany - Darek 2017-03-19 22:10
@exEx - Puchary już były i pamiętny mecz z Ilves Tampere kto był ten wie, kto nie był mógł zobaczyć w TV. Pamiętny komentarz "Bielsko odleciało" tego się nie da zapomnieć.
niezarejestrowany - exEx 2017-03-19 21:28
Rekord to jedyny poukładany klub piłkarski w BB! Kasę marnowaną w TSP przekazać Rekordowi i będzie nie tylko ekstraklasa ale i puchary w naszym mieście.
wertii 2017-03-19 20:30
To jest to! Czas chyba zainwestować w 3 ligową jedenastkę. Rekord ma wielki potencjał. Dzięki za to co robicie!
niezarejestrowany - Conecto 2017-03-19 20:20
Brawo Rekord! Gdyby Podbeskidzie miało choć połowę takiej ambicji i woli walki...