Mogli zgarnąć trzy punkty


2017-03-20, 19:53  |  komentarzy (44)

- Na początku drugiej połowy strzeliliśmy gola, szybko wyrównaliśmy i czuliśmy, że zamiast jednego punktu, możemy zdobyć tu komplet, ale nie udało się - mówi Łukasz Sierpina.

- Jeżeli patrzymy przez pryzmat całego meczu to Chojniczanka mogła nam zagrozić jedynie po stałych fragmentach gry i to było widać od samego początku. Rywale szukali fauli i poniekąd wymuszali na arbitrze dyktowanie rzutów wolnych. I rzeczywiście w ten sposób udało się im strzelić bramkę w ostatniej akcji pierwszej połowy. Trener uczulał nas na to, że Chojnice będą głównie bazowały na tych elementach gry oraz na długich piłkach i faktycznie tak było.

- Niestety nie udało się nam obronić przed tą taktyką i tak straciliśmy bramkę. Fajnie, że już na początku drugiej połowy strzeliliśmy gola, szybko wyrównaliśmy i czuliśmy, że zamiast jednego punktu, możemy zdobyć tu komplet, ale nie udało się. Chojniczanka do samego końca dzielnie się broniła i udało się jej utrzymać remis.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 2069 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-08-22
Podziękują Robertowi
Król strzelców ekstraklasy i najlepszy jej zawodnik sezonu 2012/13 pożegna się z bielskimi kibicami przed dzisiejszym meczem z Ruchem Chorzów. Robercie, dziękujemy!
więcej
2017-08-21
Murapol nadal sponsorem?
Były mniejszościowy akcjonariusz Podbeskidzia chciał pozostać sponsorem bielskiego klubu. Deweloper za reklamę oferował 500 tys. zł - pisze były wiceprezes "Górali".
więcej
2017-08-21
Sabala z powołaniem
Valerijs Sabala otrzymał powołanie do reprezentacji Łotwy na mecze eliminacji mistrzostw świata. 23-letni napastnik do Podbeskidzia dołączyła przed kilkoma tygodniami.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Mesko 2017-03-22 15:32
Wyciąganie wniosków nie jest najmocniejszą stroną naszych piłkarzy. Od roku im to zupełnie nie wychodzi pomimo cotygodniowych zapewnień, że za tydzień to oni już dają z siebie wszystko. Niski poziom intelektu kopaczy TSP jest jedną z zasadniczych przyczyn braku sukcesów na boisku. Jak mawiali klasycy w piłkę gra się głównie głową, nie wystarczy szyja i to co poniżej.
niezarejestrowany - bodek 2017-03-22 13:26
Po prostu Baran przez duże Beeeeeeeee. Strach pomyśleć co byłoby gdy Chojniczanka grała w dziewięciu lub co gorsza ośmiu- to byłaby dla Podbeskidzia prawdziwa klęska.
To jest własnie kwintesencja tego, z jakich kopaczy mamy obecną drużynę. Nie dość że ledwo co na poziomie zbliżonym do zawodowego potrafi piłkę kopnąć, to jeszcze gada od rzeczy.
niezarejestrowany - poczytajcie 2017-03-22 13:04
Wypowiedź Martina barana o tym że nie wygrali meczu z chojniczanka, ponieważ rywal ich zaskoczył tym że grał w 10, to kwintesencja patologii i sposobu myślenia tych żenujących pseudopilkarzy!!!
Ukryty 2017-03-22 12:54
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - LPD 2017-03-22 12:45
Takiego kogoś jak Czesiek nam potrzeba. Jestem za wymianą Kociana na Czesława.
niezarejestrowany - Leszek 2017-03-22 11:58
Czesiu Złotousty Michniewicz jest wolny. Może sprowadzić go z powrotem do TSP to załatwi nam utrzymanie a może i awans.
Ukryty 2017-03-21 20:51
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - sssr 2017-03-21 20:26
Trzeba wygrać wszystkie 12 meczy i awans nasz .
niezarejestrowany - Malina Malina Malina 2017-03-21 17:55
Mogli a nawet powinni być liderem ale im się nie chce bo tu się płaci bez wzgledu na wyniki. Takie wywody to psu na spacerze opowiadaj albo w stronę lustra podczas golenia mlecznego wąsa.

Sierpina rozegrał u nas już sporo meczy a w statystykach zapisał się chyba 1 raz strzelając nic nie wartego gola z Górnikiem . Swietny nilans jak na skrzydlowego. Moze warto zatem bylo pokusić się o stwierdzenie że nie wygraliśmy bo mamy takich bezproduktywnych zawodników. Kiedyś był u nas taki jeden szybki. Też miał słabe statystyki. On jednak zostawial serce na boisku. Trybuny to docenialy.
niezarejestrowany - Ktoś 2017-03-21 17:45
Sierpina nie wie co mówi mogli ale nie umieją a punkty uciekają takie bajki w stylu niemoty.
niezarejestrowany - gość55 2017-03-21 14:33
Do nieemeryta.Zadne chełpienie ale wyjazd d Chojnic 94 - letniego naszego kibica o nim swiadczy.Wiadomo że nie każdy może jezdzić ale też mozemy się tym pochwalić.Pozdrawiam.
niezarejestrowany - Nieemeryt 2017-03-21 10:02
Do gość55: Lubić można też bez chełpienia że było się na wyjeździe. Jak się jest emerytem czy rencistą to się jeździ ale coniektórzy pracują w weekend. Tylko nie mów mi że jesteś zadowolony z gry TSP ???
niezarejestrowany - gość55 2017-03-21 08:04
Do wszystkich piszących.Jak można lubić swój klub to można zobaczyć na stronie Polsat News i Chojniczanki.Pozdrowienia dla całej ekipy z wyjazdu do Chojnic.
niezarejestrowany - anafik 2017-03-21 07:07
Już w najbliższy piątek znowu będą "mogli zgarnąć trzy punkty". Drogi kibicu TSP, co tam z tobą się dzieje? Czekasz jeszcze na ten moment?
niezarejestrowany - Kibic 2017-03-20 19:44
Gonić się im nie chce grają na stojąco jak oni chcą wygrywać ani jeden nie ma przyśpieszenia czym chcą zaskoczyć nie mają żadnych atutów kupa emerytów piłkarskich w takim tempie jak teraz grają to 3 liga .
niezarejestrowany - kibic 2017-03-20 16:57
do txtx zanim skomentujesz następny wpis dowiedz się kto co sobą prezentuje pozdrawiam [znasz karierę chłopaka jak nie to sprawdz na 90 minut]
niezarejestrowany - txtx 2017-03-20 15:15
Do kibic, Tsp nie ma druzyny w CLJ, a ten chlopak strzela w 1 slaskiej juniorow a to duzo nizszy poziom Panie kibic.
niezarejestrowany - Bruno 2017-03-20 15:11
Do informacji bodka dodalbym tylko to,ze np.taki Gornik czy wczesniej Zaglebie po spadku z EX oparl budowe nowej druzyny na swoich wychowankach lub zawodnikach z nizszych klas regionu.Wzmocnil ich tylko troche zakupami zagranicznymi unikajac jak ognia tzw.polskich najemnikow.W Gorniku pocztkowo wygladalo to zle ale terac,powolutku odnosza pierwsze sukcesy.
niezarejestrowany - bodek 2017-03-20 14:20
Włączę się do dyskusji; ktoś napisał że przecież Kasperczyk nie był cholerykiem a zrobił awans- tak ale miał wtedy stado głodnych wilków a nie beczące kozy i wypasione leniwe brysie jak teraz. Kocian to bardzo dobry trener, ale zarazem to starszy, kulturalny pan który nie ryknie, nie zmiesza ich z błotem, tylko prosi, a oni robią go w bambuko. Dopóki zarząd nie zrobi porządku ze starszyzną w drużynie, nie pozbędzie się pozorantów typu Chmiel, Janota, Podgórski czy Magiera, którzy grą o awans zwyczajnie nie są już zainteresowani a do profesjonalizmu im daleko. Trzeba dać pozostałym sygnał że płaci się za grę a nie za bycie w klubie,jeżeli klub tego nie zrobi, to lepiej nie będzie. Będzie z roku na rok gorzej. Ryba psuje się od głowy, czytaj od zarządu i tam należy szukać przyczyny zła. Zły dobór ludzi, źle podpisywane kontrakty, wypożyczanie zawodników bez rzeczywistej możliwości i wykupienia. Bylejakość, samozadowolenie. Podbeskidzie to obecnie takie Zagłębie Lubin sprzed kilku lat kasa regularna a wysilać się nie trzeba.
Dlatego trafiają tu tacy ludzie jak Janota na którym większość klubów się poznała, a on sam parę lat temu publicznie rechotał z Podbeskidzia. Teraz zapewnia że to fajny klub. Fajny bo frajerski.
niezarejestrowany - Kaberetonu ciag dalszy 2017-03-20 12:05
Jak co poniedziałek mamy kolejny marketingowo-sportowy sukces! Strona oficjalna obwieściła wszem i wobec, że podpisano umowę o współpracy z LKS Ligota - 8 drużyną z B-klasy....
Brawo Prezes!!! Tak trzymać!!! Podobno cały marketing i inni pracownicy mają tam rozgrywać mecze ligowe w ramach współpracy w barwach Ligoty.
niezarejestrowany - Klub jest do wyczyszczenia 2017-03-20 11:59
A może trzeba poczekać na wybory prezydenckie, na Janusza Okrzesika, a klub powinien spaść teraz żeby się oczyścić z przeproszeniem gów.... które markuje pracę i udaje profesjonalizm???
Prośba do redakcji o zweryfikowanie informacji pojawiających się na forum onośnie zwolnienia przez miasto Adriana Sikory.
Mentalność PRowa prezesa chyba nie pozwala mu wypuścić tej informacji na stronę.
SAMAEL66 2017-03-20 10:34
Sam już nie wiem bo niby na papierze wygląda na to że się wzmocnili (bez szału ale na plus), paru nieradzących sobie grajków ubyło. Niby jest w miarę ogarnięty Trener, ludzie mimo wszystko przychodzą na te mecze nawet jadą na tak dalekie wyjazdy. I wszystko jak krew w piach. To nie chodzi o to że nie wygrali z Chojniczanką tylko o to jak oni miernie grali. Bo sam fakt remisu z liderem ligi i to na jego terenie nie byłby żadnym zaskoczeniem, ale takiego stylu gry to nawet w III lidze nie uświadczysz.
Zakładam że Rekord może by tego nie wygrał ale chłopaki walczyliby gryząc trawę i walczyliby do ostatniego gwizdka.

Przez pewien czas broniłem prezesa i mówiłem że powinien być on od marketingu a od spraw sportowych kto inny, ale do tej pory Dyrektora Sportowego brak, Skautów brak, szkolenie młodzieży kuleje (porównajcie sobie z Rekordem) a na dodatek marketingowo też jest lipa! paru drobnych sponsorów, nawet takich firm które kupują karnety pracownikom nie załatwi sprawy. Teraz nawet Murapol ma odejść do Widzewa, Porażka na całej linii!
niezarejestrowany - LPD 2017-03-20 09:33
@Gutierez - też w sobotę powiedziałem w domu, że awansuję Górnik z Miedzią. Natomiast problemem może być ewentualny spadek Craxy. To jest drużyna, w przeciwieństwie do Ruchu czy Łęcznej, która może szybko chcieć wracać. Tam jest kasa. To tak w kontekście walki o awans, której TSP mogłoby spróbować w przyszłym sezonie. Tylko na kim tu budować drużynę na wygranie pierwszej ligi?! Na wypożyczonym bramkarzu?
Gutierrez 2017-03-20 09:28
Według mnie awans w tym roku zrobi Górnik i Miedź, @Bruno dzięki :) idealnie byłoby szybko sobie zagwarantować byt w 1 lidze i ogrywać wychowanków ale obawiam się że tak nie będzie bo przewiduję walkę o byt do ostatnich kolejek. @kibic TSP nie ma drużyny w Centralnej Lidze Juniorów, juniorzy walczą o awans do tej ligi właśnie.
niezarejestrowany - bono 2222 2017-03-20 09:25
Jak babka miała wąsy to by była dziadkiem