Każda seria się kończy


2017-05-17, 20:53  |  komentarzy (71)

- Ostatnio graliśmy tak słabo dziesięć meczów temu i to była nasza ostatnia porażka. Graliśmy dziś bez koncentracji, agresji, dobrego ataku - mówił po porażce Jan Kocian.

- Ostatnio graliśmy tak słabo w Suwałkach, czyli dziesięć meczów temu i to była nasza ostatnia porażka. Przegraliśmy wtedy 2:0 i zaprezentowaliśmy wtedy podobny poziom. Graliśmy dziś bez koncentracji, agresji, dobrego ataku. Był to mecz do pierwszej bramki. Kluczowe błędy popełniliśmy w drugiej połowie. Daliśmy karnego gospodarzom, a oni to wykorzystali i do końca meczu nie potrafiliśmy już nic zrobić. Każda seria ma swój początek i koniec. Szkoda, że w naszym przypadku ta seria skończyła się w momencie kiedy mogliśmy powalczyć jeszcze o coś więcej. Nie możemy tak grać.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 2933 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-08-22
Podziękują Robertowi
Król strzelców ekstraklasy i najlepszy jej zawodnik sezonu 2012/13 pożegna się z bielskimi kibicami przed dzisiejszym meczem z Ruchem Chorzów. Robercie, dziękujemy!
więcej
2017-08-21
Murapol nadal sponsorem?
Były mniejszościowy akcjonariusz Podbeskidzia chciał pozostać sponsorem bielskiego klubu. Deweloper za reklamę oferował 500 tys. zł - pisze były wiceprezes "Górali".
więcej
2017-08-21
Sabala z powołaniem
Valerijs Sabala otrzymał powołanie do reprezentacji Łotwy na mecze eliminacji mistrzostw świata. 23-letni napastnik do Podbeskidzia dołączyła przed kilkoma tygodniami.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - bodek 2017-05-20 10:30
@katastrofa, kolego gdzie ty przy trzeciej bramce widziałeś winę Jarocha? Z tego co wiem nr 5 w Podbeskidziu ma Magiera, który zawinił również przy bramce nr dwa. Nie zmienia to faktu że obu tych sytuacjach na horyzoncie nie widziałem Piacka, co trochę rozgrzesza Magierę
niezarejestrowany - Góral 2017-05-19 22:43
Mikołajko - baj baj
i już nie wracaj !!!!
niezarejestrowany - ??? 2017-05-19 22:07
Trafili z formą. Np Piter-Bucko u nas przeciętny, kilka lat grał w I lidze i dopiero teraz odpalił. Trochim podobnie, o kebabie-Korzymie nawet nie wspomnę.
niezarejestrowany - obserwator 2017-05-19 21:19
@Beka,śledząc poczynania naszych bylych zawodnikow towszystkim sie jakos chce grac gdzie indziej. Jak to sie dzieje? Moze ktos wytlumaczy?
niezarejestrowany - piłkarzom musi bardzo zależeć 2017-05-19 21:00
W Nowym Sączu wystarczyło tak naprawdę bardzo niewiele. Ekstraklasa stała się możliwa przede wszystkim dzięki postawie Trochima, któremu bardzo zależało na awansie. Wywierał skutecznie silną presję w szatni nie tylko na młodych. Korzym trochę mu pomógł w tej kwestii. Dodatkowo oczywiście dobry trener ale nawet on nic by nie wskórał gdyby nie postawa Trochima.
niezarejestrowany - Beka z TSP 2017-05-19 20:18
Wybiera się ktoś jutro na mecz "walecznych inaczej" z TSP. Oczywiście po to żeby zobaczyć nowych ekstraklasowiczów z New Sącza. Gra tam paru piłkarzy, którzy "byli za słabi" aby grać w Podbeskidziu. Może podpowiedzą jak to się robi w New Sączu żeby piłkarzom chciało się chcieć.
niezarejestrowany - TSP 2017-05-19 19:22
@Kibic, Gutierrez Ci to powiedział? Jeśli tak to potraktuje to jako wiadomość od przekupki z targowiska.
niezarejestrowany - Kibic 2017-05-19 18:09
Podobno o Mikołjkę pyta Real i Benfica...
he he ciekaw co jeszcze puści Tomcio w eter
niezarejestrowany - TSP 2017-05-19 15:24
Gutierrez nie rozsiewaj plotek jak stara baba!
niezarejestrowany - Ruhla 2017-05-19 15:22
No to powiedzieli, że nic się nie zmieni. Będą "waleczni" jak dotychczas, sprowadzą następnych "dających jakość" Sladków, którzy grzeją ławę, Janotów mających ochotę do gry raz na 4 mecze, Podgórskich mających siłę na 25 minut pierwszej połowy, Magierów dogrywających do emerytury i paru innych znajomych typu Hanzel, którzy w ekstraklasie nie mogą liczyć na zatrudnienie lub kilku Słowaków, którzy muszą wyleczyć stare kontuzje? Sorry ale czarno widzę ten scenariusz. Obym nie miał racji.
niezarejestrowany - LPD 2017-05-19 15:20
Jest do odsłuchania na stronie lokalnej rozgłośni. Było o tym na sam koniec.
niezarejestrowany - Bialanin 2017-05-19 15:10
@LPD, no i co? Czy prezydent powiedział coś oprócz powszechnie używanych sloganów i banałów?
niezarejestrowany - LPD 2017-05-19 14:38
A i jeszcze dziś w lokalnym radiu prezydent odniósł się do 0-3 w Siedlcach i do całego sezonu.
niezarejestrowany - bodek 2017-05-19 14:35
@gutierez można je poczytać ( choć nie wiem czy całe) na stronie dodatku katowickiego, w skrócie: na dziś prezes i Kocjan zostają, podobno Demjan kończy karierę, będą chcieli wykupić albo Lewickiego albo Haskica, wg mnie to rewolucji w składzie raczej nie będzie będą tylko kozły ofiarne, bo drużyna ma jakość itp . itd
niezarejestrowany - LPD 2017-05-19 14:34
Nie ma co streszczać. Mowa trawa. Bełkot. Głównie mówi o tym, że trener zostaje. I, że jeśli wzmacniając zespół będzie trzeba wyłożyć kasę na dobrego grajka to jest za. A trener mówi o tym, że budują zespół na przyszły sezon, wykonali, od jego przyjścia, gigantyczną pracę i chciałby żeby wypożyczeni zostali. No i trener wspomina, że Demjan kończy karierę. I jeszcze Kocian dodaje, że zarówno on jak i prezes (!!!) mają sporo dobrych kontaktów jeśli chodzi o zawodnikach, którzy dobrze sobie radzą na najwyższych szczeblach. I chcą ściągnąć takich, którzy dadzą jakość.
niezarejestrowany - trulululu 2017-05-19 14:20
ja słyszałem, ja słyszełm, do żadnych Katowic nie idzie
Gutierrez 2017-05-19 14:12
LPD czy mógłbyś streścić ten wywiad?
Ja słyszałem że Mikołajko ma odejść do GieKSy a miasto ma sprzedać akcje jakiejś dużej firmie?!? I słyszałem że Sokół miałby być prezesem aczkolwiek bardziej wiarygodne by było jakby miał zostać dyrektorem sportowym. Ile w tym prawdy to się okaże w czerwcu
niezarejestrowany - katastrofa 2017-05-19 13:21
Skrót meczu już jest, Jaroch za karnego na 3:0 powinien być zestawy do rezerw do końca sezonu za brak mózgu
niezarejestrowany - LPD 2017-05-19 12:45
Dziś w GW macie dłuższy wywiad z trenerem i krótszy z Panem Prezesem (niezmienny szacunek Panie Prezesie).
niezarejestrowany - BB fan 2017-05-19 12:38
Ciekawy jestem czy nie ma chętnych dziennikarzy do przeprowadzenia poważnego wywiadu z Mikołajką czy to on odmawia? Na sportowych stronach śląskich co chwilę pojawiają się wywiady z prezesami klubów sportowych naszych rywali, a Mikołajki od ponad pół roku nigdzie nie uświadczy. Ciekawe to jest, bo facet zarządza milionami złotych z kieszeni podatników, a nikt nie pyta dlaczego i na co je marnuje.
niezarejestrowany - zakaz 2017-05-19 12:32
Jak dla mnie to mikolajko dostał zakaz wypowiedzi odgorny od borsuka z centrum
niezarejestrowany - Gizmo 2017-05-19 11:49
Bo pan Tomasz jest z zawodu prezesem jak mawiał klasyk :)))
niezarejestrowany - Tsp 2017-05-19 10:44
Ale jego nieobecność zastanawia...
niezarejestrowany - Kibic 2017-05-19 10:28
Bądźmy poważni. Jako dyrektor klubu skompromitował się i nawet Rozwój Katowice to za wysokie progi. Chyba że ma być tam jedynie od szukania sponsorów 500 plus bo w Bielsku potencjał się wyczerpał.
niezarejestrowany - Kibic 2017-05-19 10:25
Wesołe miasteczko jest w Chorzowie. Bądź