Pobiegną po medale


2017-05-20, 08:34  |  komentarzy (0)

Mija właśnie trzydzieści lat od założenia bielskiego klubu lekkoatletycznego Sprint. Z tej okazji w sobotę, 20 maja na stadionie w Wapienicy odbędzie się szczególna impreza.

Dzięki staraniom zarządu, powrócą do Bielska-Białej lekkoatletyczne mistrzostwa Polski. Kibice "królowej sportu” zapewne pamiętają ostatnie mistrzostwa Polski seniorów w Wapienicy w roku 2012, w których startował m.in. kulomiot Tomasz Majewski czy dyskobol Piotr Małachowski. Tym razem mistrzostwa kraju dotyczyć będą jedynie biegu na 10000m w kategorii do 23. roku życia.

Jednak to i tak świetna okazja, aby ponownie odwiedzić nasz bielski stadion. Tym bardziej, że oprócz dwóch głównych biegów zaplanowano również inne konkurencje w ramach Mityngu XXX-lecia. Początek wydarzenia o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Jaworzanskiej 120. Wstęp wolny.

db

Artykuł wyświetlono 1138 razy
Kategoria: Pozostałe


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic