Rekord mistrzem Polski!

2017-05-29, 20:12  |  komentarzy (13)

Rekord Bielsko-Biała po raz drugi w historii sięgnął po tytuł futsalowego mistrza Polski. W decydującym spotkaniu bielski zespół pokonał Gattę Active Zduńska Wola.

Z pozycji lidera do spotkania z drugim zespołem futsal ekstraklasy przystępował zespół biało-zielonych. Podopiecznym trenera Andrzeja Szłapy do przypieczętowania sukcesu i zdobycia złotych medali mistrzostw Polski wystarczył tylko remis.

Bielski zespół źle rozpoczął spotkanie. Po 9. minutach Rekord przegrywał już różnicą trzech goli. Sygnał do ataku dał Łukasz Biel, który w odstępie kilku sekund strzelił dwie bramki. Przed przerwą biało-zieloni jeszcze pięciokrotnie kierowali piłkę do bramki gości. Po zmianie stron miejscowi nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa i powiększyli przewagę. Tym samym po raz drugi w swojej historii wywalczyli tytuł mistrza Polski.

Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 9:5 (7:4)
Bramki: Biel (11' z karnego, 11', 17'), Marek (14', 25'), Budniak (16'), Polasek (19', 28'), Wachuła (20')

Rekord: Kałuża - Popławski, Biel, Budniak, Marek, Janovsky, Wachuła, Polašek, Franz, Surmiak, Borowicz, Cichy, Nawrat.

db

Artykuł wyświetlono 5689 razy
Kategoria: Futsal

Polecamy także:
2017-10-21
Gole w końcówkach bolą
- Najbardziej boli, że po raz kolejny straciliśmy bramkę w końcówce spotkania. Już trochę punktów w końcówkach straciliśmy i to boli - mówi trener Adam Nocoń.
więcej
2017-10-21
Wygrana była blisko
"Górale" dwukrotnie wychodzili na prowadzenie i dwukrotnie je tracili. Odra Opole do remisu doprowadziła na cztery minuty przed końcem. To kolejne stracone punkty bielszczan.
więcej
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.