Rehabilitacja jeszcze potrwa


2017-06-17, 08:36  |  komentarzy (63)

Lubos Kolar i Damian Chmiel prawdopodobnie nie rozpoczną przygotowań do nowego sezonu wraz z zespołem Podbeskidzia. Ich rehabilitacja jeszcze trochę potrwa.

Kontuzje, których nabawili się w rundzie wiosennej Kolar i Chmiel, były bardzo poważne.Dlatego przerwa w treningach piłkarzy jeszcze potrwa. Jak podaje "Sport", nie ma szans na to, aby obaj zawodnicy wrócili do zajęć 19 czerwca, czyli wówczas, kiedy Podbeskidzie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. W przypadku Słowaka o powrocie do treningów będzie można mówić najwcześniej w sierpniu.

Być może nieco wcześniej do treningów wróci Chmiel. Warto zaznaczyć, że obaj piłkarze mają ważne kontrakty z Podbeskidziem. 

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 3044 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-06-27
Fabisiak nowym bramkarzem
Wojciech Fabisiak dołączył do Podbeskidzia. 22-letni bramkarz podpisał z bielskim klubem dwuletnią umowę. W minionym sezonie reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec.
więcej
2017-06-27
Pierwsze wzmocnienie
Dimitar Iliev podpisał kontrakt z Podbeskidziem. 29-letni Bułgar z klubem związał się rocznym kontraktem zawierającym możliwość przedłużenia o kolejny rok.
więcej
2017-06-27
Nocoń w BKS Stal
Nowym trenerem bialskiej Stali został Adam Nocoń. W minionym sezonie szkoleniowiec prowadził Ruch Zdzieszowice z którym do końca walczył o awans do drugiej ligi.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - bms 2017-06-20 23:29
Adrian Sikora wraca i Sławomir Cienciała!!!
niezarejestrowany - niezarejestrowany 2017-06-20 23:04
hejter to osoba, która umieszcza w Internecie wpisy, w których źle o kimś (rzadziej o czymś) pisze, obrażając tego kogoś i nie zamieszczając przy tym żadnej konstruktywnej krytyk
niezarejestrowany - axn 2017-06-20 22:59
niezarejestrowany - Co za nietryb ten poniżej 2017-06-19 11:59
Gość podaje ci suche fakty. Chcesz wiedzieć więcej to zwróć się z pytaniem do UM. Hejterze!

tryb
1. «procedura»
2. «obracające się koło o zębatym brzegu, będące częścią niektórych mechanizmów»
3. «kategoria gramatyczna służąca do wyrażenia za pomocą form czasownika stosunku osoby mówiącej do treści zdania»
4. «durowa lub molowa odmiana każdej tonacji, skali, gamy lub każdego akordu»
więc ten nie tryb w jakim sensie -tak zgodnie z regułami ortografii
niezarejestrowany - Kibic93 2017-06-19 22:38
Horoszkiewicz podal zdaje że na na Facebooku że będzie grał prawdopodobnie w jednym że Śląskich klubow
niezarejestrowany - LPD 2017-06-19 22:21
Lech zgłosił kadrę do eLE. Jest w niej Gumny. Oczywiście niczego to nie przesądza, ale szanse na dalszą grę w TSP już prawnie widzi tylko Pan Prezes.
niezarejestrowany - LPD 2017-06-19 22:15
Dziś w katowickim dzienniku sportowym cała strona o TSP. Niestety optymistycznie nie nastraja... No i jeszcze te kiełbaski... Jeśli to wszystko prawda to smutne.
niezarejestrowany - free 2017-06-19 20:44
Zobacz transfery na 90minut.Na twitterze też u kogoś widziałem.
niezarejestrowany - Bialanin 2017-06-19 20:39
To jakiś żart z tym Horoszkiewiczem? Kto to wymyślił!? To zawodnik raczej do 4 ligowych rezerw. Chcemy walczyć o awans czy o utrzymanie!
niezarejestrowany - kefir81 2017-06-19 19:57
Nowaka jeszcze weżcie do niego...stoperzy jak sie patrzy...
niezarejestrowany - kefir81 2017-06-19 19:54
Horoszkiewicz?serio?nie róbcie sobie jaj...
niezarejestrowany - txtx 2017-06-19 18:06
@free, oby nie!
niezarejestrowany - free 2017-06-19 17:14
Gracjan Horoszkiewicz prawdopodobnie wraca do Podbeskidzia.
niezarejestrowany - hańba 2017-06-19 15:58
Skandalem jest że klub którego współwłaścicielem jest miasto B-B. naciągał kontrahentów na usługi za które nie PŁACI !!! Pewni ludzie ponieśli koszty ponieważ musieli uregulować swoje zobowiązania w celu wykonania usługi dla tsp i teraz nie mogą doprosić się o zapłatę. Na miejscu osób odpowiedzialnych w klubie za zaistniałą sytuację spaliłbym się ze wstydu i z domu nie wychodził, ludzie bez honoru i ambicji, wstyd, żenada!!!
niezarejestrowany - kibic 2017-06-19 13:58
Widze ze gutierrez uzywa roznych nickow szukajac wsparcia swoich kolejnych fanaberii.
Przeprosiles juz johana gutierrez?
niezarejestrowany - creditor 2017-06-19 12:53
Kiedy zapłacicie pieniądze!, może o tym artykuł?
niezarejestrowany - Co za nietryb ten poniżej 2017-06-19 11:59
Gość podaje ci suche fakty. Chcesz wiedzieć więcej to zwróć się z pytaniem do UM. Hejterze!!
niezarejestrowany - axn 2017-06-19 11:13
Bks dostaje taką samą kasę na szkolenie młodzieży jak Rekord czy Podbeskidzie. Mając 10 krotnie mniej młodzieży.
W tej chwili nie znam kwot ale mógłbym Ci podać sprzed 6 lat ale czy to coś zmieni?! ... W tej chwili już nie działam w piłce mlodziezowej. Poszukaj na stronach UM może znajdziesz?

jeżeli podaje się info to musi być prawdziwe - uważam że nie jest

Gutierrez --Poszukaj na stronach UM może znajdziesz i udowodnisz mi że się mylę - nie plotkuj
Gutierrez 2017-06-19 10:47
W tej chwili nie znam kwot ale mógłbym Ci podać sprzed 6 lat ale czy to coś zmieni?! ... W tej chwili już nie działam w piłce mlodziezowej. Poszukaj na stronach UM może znajdziesz?
niezarejestrowany - kibic z bielska 2017-06-19 10:37
może podasz kwoty?
Gutierrez 2017-06-19 10:33
Bks dostaje taką samą kasę na szkolenie młodzieży jak Rekord czy Podbeskidzie. Mając 10 krotnie mniej młodzieży.
niezarejestrowany - kibic z bielska 2017-06-19 10:01
Gutierez-chciałem cie zapytać czy wiesz ile BKS i inne kluby miejskie, dostają dotacji od miasta(Radwan, Krywult)

100%-obejrzałeś chociaż jeden mecz na poziomie czwartej ligi

Nie wiecie o czym piszecie, chłopaki zagrali wczoraj o klasę lepiej od Zawiszy ale kręgosłup tej drużyny odejdzie,a czy interesowaliście się grą i osiągnięciami rocznika 2000,kto z Was obejrzał chociaż jedno spotkanie tych chłopaków ilu z nich aspiruje do gru w CLJ
A kolejna sprawa to gdzie te drużyny mają trenować czy ktoś widział Bazy treningowe "Zagłębia", "Lecha"i innych uczestników CLJ
niezarejestrowany - Znafca 2017-06-18 23:07
@Piterek, jest tak jak mówisz ale część chłopaków z rocznika 98 już nie będzie mogła grać. W przyszłym sezonie w CLJ jak awansują będzie grał rocznik 99/00, nie wiem ilu z nich będzie mogła jeszcze grać. Dlatego rocznik 98 powinien być wprowadzany do dorosłej piłki.
niezarejestrowany - Piterek 2017-06-18 22:10
Mnie również bardzo miło oglądało się dzisiejszy mecz naszej młodzieży. Nie zapominajmy jednak, że jest jeszcze rewanż, w którym trzeba wypaść co najmniej przyzwoicie. Jest chemia w tym zespole - rajdy osiemdziesięciometrowe bramkarza po zdobyciu gola aby wyściskać strzelca bramki - radują serce ogromnie. Nie znam się na tych rozgrywkach ale rozumiem, że ta ekipa w nagrodę za wygranie baraży będzie grała z grupie zachodniej z najlepszymi dużynami CLJ czyli Lechem Ponzań, Lechią Gdańsk, Zagłebiem Lubin czy też Pogonią Szczecin? Tak pytam, bo nie rozumiem toku myślenia co poniektórych, którzy tak zdolną młodzież chcieliby skazywać na granie na piątym od góry szczeblu rozgrywek. Ja uważam, że tą młodzież powinno się chronić od takiej patologii.
niezarejestrowany - bms 2017-06-18 22:05
Odejścia ,Rehabilitacje za chwile nie bedzie miał kto wyjsc na boiska ,co sie dzieje z tym klubem spada na totalne dno!!!!
niezarejestrowany - 100%BB 2017-06-18 21:01
@LPD, pogromy wynikają z tego że już od miesiąca wiedziałeś kto obok Sandecji awansować musi.... nawet GKS Katowice odpuścili sezon, Sosnowiec też. Podbeskidzie było tylko ofiarą rundy jesiennej gdzie wygrali dopiero z Bytovią w rundzie rewanżowej.
W normalnej lidze zabrzanie nigdy by nie odrobili tej straty punktowej nawet do drugiego premiowanego awansem miejsca.
Po prostu z tym trenerem co dzisiaj jest awans byłby jedną nogą po rudzie jesiennej. Tak mi się wydaje.