Rekord się zbroi


2017-06-19, 07:56  |  komentarzy (14)

Michal Siedler wzmocnił zespół mistrzów Polski. Czech jest futsalową gwiazdą w swoim kraju i z pewnością będzie dużym wzmocnieniem siły bielskiego klubu.

Dwa minione sezony nowy nabytek Rekordu spędził w mistrza Węgier - Raba ETO Győr, z którym występował na europejskich arenach. W swoim dorobku Michal Seidler ma występy w reprezentacji Czech oraz grę w mistrzostwach Europy oraz Świata. W latach 2013-15 trzykrotnie z rzędu, wybierany był najlepszym zawodnikiem futsalowym w swoim kraju.

Siedler trafił do klubu mistrza Polski jako wolny zawodnik. Z bielskim klubem związał się trzyletnią umową. - Świetny zawodnik, może zagrać na lewym skrzydle, na pivocie, strzela bramki z obu nóg. Jest to ewidentne wzmocnienie naszej ekipy, jest gwiazdą czeskiej reprezentacji i futsalowcem, którego nie trzeba specjalnie reklamować. Mam nadzieję, że doda siły, jakości i kolorytu naszej drużynie. Liczę, że będzie nam przydatny na europejskich arenach, nie tylko w preeliminacjach, bo nasze aspiracje sięgają wyżej - mówi trener Andrzej Szłapa.

Foto: BTS

db

Artykuł wyświetlono 1655 razy
Kategoria: Futsal


Polecamy także:
2017-07-27
Kocian na zwolnieniu
Zaplanowana na dziś konferencja prasowa z Janem Kocianem nie dojdzie do skutku. Trener odwołał ją z przyczyn zdrowotnych. Kto poprowadzi Podbeskidzie w lidze?
więcej
2017-07-25
Piasecki do ataku?
22-letni Fabian Piasecki ma wzmocnić atak Podbeskidzia. Były zawodnik drugoligowej Olimpii Zambrów ma podpisać dwuletni kontrakt z bielskim klubem.
więcej
2017-07-24
Osyra w Podbeskidziu?
Kornel Osyra może być kolejnym, letnim nabytkiem Podbeskidzie. 24-letni obrońca ostatni sezon spędził w Bruk-Becie Termalika Nieciecza, gdzie rozegrał 31 spotkań.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - fan 2017-06-27 20:28
Koledzy ja też kocham futsal
ale to jest futbol dla koneserów podobnie jak piłka plażowa i wiele innych gier zespołowych.

pozdrawiam kibiców futsalu, rugby, futbolu amerykańskiego , piłki wodnej. ...itd
niezarejestrowany - korczyński 2017-06-23 12:44
Jak wchodzimy do sklepu z butami, jest tam więcej halówek niż korków na trawę. Dlaczego? Bo dzieci uczęszczające na wf czy studenci oczekują halówek, bo większość roku grają na hali, a nie na boisku trawiastym. Jak byśmy porównali liczbę ludzi grających na hali a na trawie, to wyjdzie na pewno na korzyść futsalu. Gdy dzieci mają na podwórku zagrać mecz, łatwiej im się zebrać w pięciu na pięciu i pójść na boisko szkolne, które notabene jest boiskiem do futsalu lub do piłki ręcznej, niż grać w jedenastu na jedenastu na duże bramki. Umówmy się jednak, że piłka ręczna w tym przypadku nie ma w ogóle szans. Bo ile osób na takim szkolnym boisku gra w halówkę, a ile w piłkę ręczną? Nieporównywanie więcej gra w futsal. Lekarze, studenci, kominiarze, jak robią sobie zawody branżowe, mistrzostwa Polski, grają raczej w futsal, a nie w piłkę trawiastą. Mówienie o tym, że ta dyscyplina jest niszowa, to dziwne zaciemnianie obrazu. W sklepie ze sprzętem sportowym liczba piłek do futsalu jest, podejrzewam, taka sama, jak piłek do gry na trawie...
niezarejestrowany - korczyński 2017-06-23 12:42
Co do futsalu jako dyscypliny niszowej, myślę, że to fenomen. Wszyscy mówią, że piłka halowa jest niszowa, a wszyscy w nią grają.
niezarejestrowany - niezarejestrowany do fan 2017-06-23 12:41
Turnieje międzynarodowe
Mistrzostwa świata w futsalu
Mistrzostwa Afryki w futsalu
Mistrzostwa Azji w futsalu
Mistrzostwa Europy w futsalu
Mistrzostwa Ameryki Północnej i Karaibów w futsalu
Mistrzostwa Ameryki Południowej w futsalu
Mistrzostwa Oceanii w futsalu
Puchar UEFA w futsalu
Akademickie mistrzostwa świata w futsalu
Futsal to wciąż dynamicznie rozwijająca się odmiana piłki nożnej. Jest to już sport profesjonalny, ale przede wszystkim wciąż świetna zabawa i widowisko.
Do gry na takich boiska przyznawały się późniejsze gwiazdy futbolu: Pele, Zico, Socrates, Bebeto, Romario czy Ronaldo.
niezarejestrowany - lks 2017-06-20 22:09
Zmieniając temat
pan Boniek po kolejnym słabym meczu bogów U21
zaatakował Hajtę za krytykę Dawidowicza .
a czy może Boniek pamięta aferę na Okęciu oraz wiele aferowych meczy z jego udziałem
Ukryty 2017-06-20 19:20
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - kapa 2017-06-20 12:42
fan - ale nie ma teatru i usawiania jak u kopytkarzy. Lubisz reżysreowane sztuki to lepiej idź do teatru a nie na mecz piłki nożnej.
niezarejestrowany - Kibic 2017-06-19 23:28
Na futsalu czesto sa wieksze emocje niz na trawie.
niezarejestrowany - fan 2017-06-19 19:43
futsal to peryferia futbolu
niezarejestrowany - fan 2017-06-19 19:41
futsal to znaczy zero , czyli nic
Ukryty 2017-06-19 19:20
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - bielszczanin 2017-06-19 17:58
Rekord to jest wzorcowy Klub! Brawo!
niezarejestrowany - naprzód Rekord 2017-06-19 10:53
Brawo Rekord !!! Jedyny klub w którym nie maczają paluszków starszaki z ratusza i widać to po wynikach ....
niezarejestrowany - Rekord Król 2017-06-19 08:34
O to chodzi, Rekord się zbroi a TS Podbeskidzie dalej biega po szrotach i wyprzedaje to co ma. Brawa dla Pana Szymury jedynego specjalisty od sportu w tym mieście.