Do siedmiu zmian w meczu


2017-06-29, 14:29  |  komentarzy (1)

Na ostatnim zarządzie ŚlZPN  przyjęto nowy regulamin rozgrywek. Od nowego sezonu kluby IV ligi i niższych klas będą mogły dokonywać nawet siedmiu zmian w spotkaniu.

Jak czytamy w dokumencie, wprowadzono zmiany zgodnie z którymi "w zawodach seniorów - IV liga, klasa Okręgowa, klasa A, B i C - drużyny są uprawnione do wymiany siedmiu zawodników przez cały czas trwania zawodów bez prawa ich powrotu do gry, z zastrzeżeniem, że w drugiej połowie zawodów można dokonać jedynie czterech wymian". 

Ponadto w klasach okręgowych oraz A-klasie wykreślono zapis o obowiązku gry w ciągu całego meczu zawodników młodzieżowych. Od 1 lipca w drużynach  może grać 11 seniorów w podstawowym składzie, a siedmiu seniorów przebywać na rezerwie

db

Artykuł wyświetlono 1486 razy
Kategoria: Piłka nożna - Pozostałe


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - zmienniczka 2017-06-30 09:33
heh ale jazda 7 zmian :)
Dobreeeeeee :)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic