Drugi Rosjanin w BBTS


2017-06-30, 09:53  |  komentarzy (1)

Wiaczesław Tarasow będzie przyjmującym BBTS. 29-letni Rosjanin ostatnio występował w barwach Lokomotivu Nowosybirsk, z którym zdobył brązowy medal Superligi.

Urodzony w Sankt Petersurgu przyjmujący mierzy 202 cm wzrostu. W swojej karierze grał w m.in. Lokomotivie Izumrud Jekaterynburg czy Dagestan Makhachkala. - Cieszę się, że będę mógł pokazać swoją grę w innych rozgrywkach, w silnej lidze. Chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony a przez to osiągnąć jak najlepszy wynik z całym zespołem. Mój ostatni sezon w Rosji uważam za najlepszy w mojej karierze, zdobyłem medal rozgrywek, dotarliśmy do finału pucharu - mówi.

- Teraz jednak chcę iść dalej by rozwijać swoją karierę. Polska liga jest silną ligą w Europie, myślę, że w porównaniu z rosyjską jest doś atletyczna i szybka. Główną różnicą jest sposób organizacji rozgrywek, w Polsce ten poziom jest naprawdę wysoki. To była jedna z niewątpliwych zalet oferty z BBTS, ponieważ chciałem zagrać w kraju, w którym siatkówka jest sportem bardzo popularnym.

Wcześniej bielski klub wzmocnił rosyjski atakujący Oleg Krikun.

Foto: Lokomotiv Nowosybirsk

db

Artykuł wyświetlono 1227 razy
Kategoria: Siatkówka


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - jonek 2017-06-30 19:38
BBTS grac w tym sezonie k
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic