Chrapek odchodzi z BKS


2017-07-11, 17:36  |  komentarzy (23)

W sezonie 2017/2018 w barwach BKS Stal nie zagrają już Krzysztof Chrapek, Juraj Dancik i Damian Szczęsny. Wspomnianej trójce zawodników wygasły umowy z klubem.

Najdłużej z całej trójki w BKS Stal występował 35-letni Juraj Dancik, który pojawił się w klubie w 2014 roku. Wystąpił łącznie w 63 meczach zdobywając siedem goli. Dla 31-letniego Damiana Szczęsnego zakończony niedawno sezon był drugim w barwach bialskiego klubu, do którego dołączył na początku 2016 roku. Rozegrał 44 mecze i zdobył osiem goli.

Ostatni z wymienionej trójki - 32-letni Krzysztof Chrapek przygodę w BKS Stal rozpoczął w 2016 roku. Od tego czasu zagrał w 41 spotkaniach i zdobył jedenaście bramek.

db

Artykuł wyświetlono 2625 razy
Kategoria: Piłka nożna - III i IV liga


Polecamy także:
2017-08-22
Podziękują Robertowi
Król strzelców ekstraklasy i najlepszy jej zawodnik sezonu 2012/13 pożegna się z bielskimi kibicami przed dzisiejszym meczem z Ruchem Chorzów. Robercie, dziękujemy!
więcej
2017-08-21
Murapol nadal sponsorem?
Były mniejszościowy akcjonariusz Podbeskidzia chciał pozostać sponsorem bielskiego klubu. Deweloper za reklamę oferował 500 tys. zł - pisze były wiceprezes "Górali".
więcej
2017-08-21
Sabala z powołaniem
Valerijs Sabala otrzymał powołanie do reprezentacji Łotwy na mecze eliminacji mistrzostw świata. 23-letni napastnik do Podbeskidzia dołączyła przed kilkoma tygodniami.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kibic piłkarski 2017-07-29 09:11
do małej ..... w 1922 roku powstał BKS i to była tylko Sekcja Piłki Nożnej! siatkówka powstała w 1951 roku. Piłka nożna w BKS Stal to 95 lat tradycji bez względu na to w której lidze grają. Muszę dodać, że piłka nożna to nie tylko ekstraklasa, każdy ma prawo kibicować komu chce ale nawoływać do likwidacji jakiegokolwiek Klubu to już jest żenada .... ..Pozdrawiam wszystkich Kibiców piłki nożnej
niezarejestrowany - ruby 2017-07-19 17:49
takich oldboji u nas w BKSie nikt nie potrzebuje
niezarejestrowany - ruby 2017-07-19 17:47
mala won od BKSu
niezarejestrowany - mała 2017-07-14 07:50
Rozwiązać sekcje kopaczy, BKS to tylko siatkówka!
Ukryty 2017-07-13 19:32
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Tylko Bielska Stal 2017-07-13 06:25
Bekaesiak pisze sie sensu nie sęsu oj ktos z gimnazjum uciekal
niezarejestrowany - Bialanin od urodzenia 2017-07-13 00:11
O warunkach treningu jakie mają w Czechowicach, w Bielsku możemy tylko pomarzyć!
niezarejestrowany - jose 2017-07-12 16:43
bez Chrapka beda lepiej grali
niezarejestrowany - 20 lat jak za brata brat hahaha 2017-07-12 12:52
@kibic dumy Podbeskidzia - Krzysiek idzie grać do klubu któremu to Twoje TSP jest winne kase, dostał tam dobrą prace i będzie miał warunki do trenowania o jakich kluby w walizce mogą tylko pomarzyć
niezarejestrowany - john 2017-07-12 11:17
ADAM DEJA W CRACOVI
niezarejestrowany - Kibic 2017-07-12 08:23
Potwierdzam najmniej dzieciaków ale też najgorsze warunki do treningu są w BKS
niezarejestrowany - piłkofan 2017-07-11 23:18
bekaesiak/ Nie masz racji, pod względem ilości trenujących dzieciaków BKS to najmniejszy klub w Bielsku, mniejszy od wapienickiej Zapory. A w sumie szkoda, ale odbija się wieloletnie dziadostwo
niezarejestrowany - stary kibic BKSu STAL 2017-07-11 23:08
trenerze Nocon zycze powodzenia w BKSie pomimo odejscia z klubu kilku judoszy
niezarejestrowany - bekaesiak 2017-07-11 23:07
BKS ma najwięcej grup trenujących młodzież i dzieci a zatrudniają od lat odpady z Podbeskidzia. bez sęsu
niezarejestrowany - lks 2017-07-11 23:02
pajacyku zamknij r
niezarejestrowany - TSP 2017-07-11 22:25
A kogo to obchodzi, i co to jest bks
niezarejestrowany - fan 2017-07-11 22:04
Bardzo dobrze,czas na zmiany w BKS.
niezarejestrowany - kibic dumy Podbeskidzia 2017-07-11 22:01
Krzysiek idzie grac do okregowki w Czechowicach DZ ale wybrales chlopie
Ukryty 2017-07-11 21:08
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - polak 2017-07-11 20:46
bardzo dobrze . kibiców nie ma , piłkarzy nie ma ---- to kto niszczy stadion ???- DZIAŁACZE!!!
niezarejestrowany - piłkofan 2017-07-11 20:08
To czwarty poziom rozgrywek i naprawdę nie widzę powodu, żeby tam nie grali wychowankowie. Nie wiem czy wiesz, znawco futbolu, że dzieci, nawet te trenujące piłkę, dorastają i stają się dorosłymi. Jeżeli w jakimś klubie jest szkolenie na odpowiednim poziomie, to najlepsi spośród wychowanków zasilają seniorską drużynę. To najtańszy i najmądrzejszy sposób budowania zespołu. Jak nie wierzysz, popatrz na kadrę np. Lecha Poznań: 10 wychowanków. Jak to za wysokie progi dla ciebie, spójrz na Rekord i jego wychowanków, grających właśnie w trzeciej lidze. A teraz policz, ilu jest wychowanków w seniorach BKS? No...Niestety zero. I to jest patologia, znawco, granie w czwartej seniorskiej lidze emerytowanymi zawodowcami i zaciągiem z Górnego Śląska.
niezarejestrowany - znawca futbolu 2017-07-11 19:11
wychowankowie w trzeciej lidze seniorów ?
ps bzdury piszesz piłkofan
niezarejestrowany - piłkofan 2017-07-11 18:18
BKS pozbywa się emerytów z Podbeskidzia. To kto tam teraz umie grać w piłkę? Może postawią na swoich wychowanków? Patrząc na wyniki w młodszych grupach wiekowych może być trudno