Tomczyk znów strzela


2017-07-15, 13:57  |  komentarzy (106)

Na zakończenie słowackiego obozu Podbeskidzie zremisowało z FC ViOn. Kolejny raz gola dla bielskiego zespołu strzelił testowany napastnik Paweł Tomczyk.

FC ViOn Zlate Moravce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
Bramki: Tomczyk (45')

Podbeskidzie: Leszczyński (46. Fabisiak) - Cogley (50. Sierczyński), Wiktorski (78. Kujawa), Magiera, Moskwik - Hanzel, Sobczak (46. Kozak), Podgórski (80. Matuszczyk), Rakowski (69. Iliev), Sierpina - Tomczyk.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 6957 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-09-23
Atmosferę robią wyniki
- Całą atmosferę wokół klubu budują wyniki. Cieszymy się, że po tych występach na początku sezonu teraz atmosfera już się poprawia - przyznaje Tomasz Podgórski.
więcej
2017-09-20
Piękna porażka
- To była na pewno piękna porażka i ja nie lubię takich porażek, ale trzeba przyznać, że mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry - podsumował mecz Adam Nocoń.
więcej
2017-09-19
Koniec pucharowej przygody
Po regulaminowym czasie gry na boisku był remis. W drugiej części dogrywki uderzenie z bliska 30 metrów przesądziło o losach spotkania i odpadnięciu Podbeskidzia.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - 100%BB 2017-07-22 19:57
@xyz, czyli schodzimy w dół dalej smutne czyż nie? Brakuje tej druzynie napastnika który będzie gwiazdą na boiskach 1 ligi takiego jak miało Zabrze typu Angulo. Przecież 50% sukcesu Górnika Zabrze to właśnie napadzior Angulo!
niezarejestrowany - xyz 2017-07-22 19:56
Brawo Leszczu!!!
niezarejestrowany - xyz 2017-07-22 19:48
ale my graliśmy w ekstraklasie
niezarejestrowany - 100%BB 2017-07-22 19:38
@xyz, ale Ty piszesz o meczach z ekipami z 1 ligi a tu Podbeskidze dotyka już ekipy z II ligi która kilka tygodni temu dostała baty w barażach od Bytovii, a do tego nasi od blisko 50 minut grają w przewadze 11 na 10. Katastrofa jednym słowem a niestety Puchar Polski dla Podbeskidzia niejako jest wyznacznikiem jakości drużyny z Bielska-Białej, w sezonie ligowym :-(
niezarejestrowany - xyz 2017-07-22 19:29
12/13 porażka z Wartą Poznań, 14/15 przegrana z GKS Katowice, wcześniej jeszvze z Miedzią Legnica dogrywka, ze Startem Otwock karne...przeważnie się męczyliśmy z teoretycznie słabszymi w pucharze
niezarejestrowany - 100%BB 2017-07-22 19:05
Podbeskidzie, wyznacza kolejne minima w rozgrywkach o stawkę. Nie pamiętam sytuacji kiedy to TSP męczyło się z II-ligowcem w I rundzie o Puchar Polski.
niezarejestrowany - kibic 2017-07-22 11:26
Taa, wszystkie drużyny na świecie.... ochłoń chłopcze.
Tylko w naszej 1 lidze 2 bramkarzy zgłoszonych oficjalnie ma oprócz nas GKS Tychy, Górnik Łęczna i Ruch Chorzów...
niezarejestrowany - kibic 2017-07-22 11:16
3 bramkarza możesz zgłosić w trakcie sezonu...
Są 2 w drużynie rezerw...
niezarejestrowany - do kibic 2017-07-22 10:30
Kibic wszystkie drużyny na świecie posiadają w kadrze 3 bramkarzy. Ty naprawdę z choinki spadles dzieciaku. Pierwszy z brzegu przykład to leszczyński w piascie który był 3 bramkarzem.
U nas trzecim był Madejski niedawno a w reprezentacji trzecim był Boruc.
Mając dwóch bramkarzy zgłoszonych , w przypadku kontuzji nie masz na ławce rezerwowego na meczu. Albo jesteś totalnym laikiem albo pracujesz dla prezesa strusia. Chyba że to i to?
niezarejestrowany - tau zen 2017-07-22 08:06
Ten klub już tylko mogą uratować szejkowie z petrodolarami lub jakiś bogaty Chinol,ale to są marzenia ściętej głowy.Na dzień dzisiejszy to plajjta na całej linii! .
niezarejestrowany - Kibic93 2017-07-21 21:13
@kefir81 Chyba wielu kibiców zapomniało że jest jeszcze Kolar w drużynie, nie wiadomo w jakiej wróci formie ale szansę mu trzeba będzie dac, a ma zdaje się wrócić do pełnych treningów w sierpniu
@Kolejny ogórek Wymień mi 3 bramkarzy drużyn, którzy występowali regularnie w swoich klubach, pomysł za nim coś Napiszesz, chcesz mieć 3 bramkarzy w 1 zespole walczących o 1 skład? A może żeby było ciekawiej to mieć 3 i niech na zmianę grają?
niezarejestrowany - kefir81 2017-07-21 13:36
Ciekawe kiedy będzie jeszcze jakiś napastnik...z młodym Tomczykiem samym daleko nie zajedziemy...
niezarejestrowany - kolejny ogorek 2017-07-21 12:56
Kibic a ilu ty uważasz że powinno być? Dwóch? Ty z choinki spadles?
niezarejestrowany - abc 2017-07-21 12:49
Dłużników już spłacili?
niezarejestrowany - Kibic93 2017-07-21 12:25
Na co Ci 3 bramkarzy w 1 drużynie? Ą po za tym przecież była prezentowana także druga drużyna gdzie był bramkarz.
niezarejestrowany - taka prawda 2017-07-21 12:10
Pokażcie mi drugi taki klub na świecie na tym poziomie rozrywkowym gdzie na prezentacji przedsezonowej występuje jeden masażysta i tylko dwóch bramkarzy.
Ukryty 2017-07-21 10:49
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - kibic 2017-07-21 09:59
Wczoraj wypożyczyli Tomczyka na rok, a tutaj ani słowa...
niezarejestrowany - Kibic93 2017-07-21 09:47
@Krzyś Tak wiem, w Radomiu
niezarejestrowany - Krzyś 2017-07-21 09:03
Czy ktos Wie moze gdzie bedzie mozna zobaczyć mecz z Radomiakiem ,proszę o informacje.
niezarejestrowany - Wow 2017-07-20 20:24
Prezes postanowił przemówić więc już jest cudny i cisza
niezarejestrowany - kibic 2017-07-20 09:44
porownujac ceny biletow z 3-ligowa Stala,to u nas jest tanio,i tyle.
niezarejestrowany - Burek czy Burak jak kto chce 2017-07-20 09:41
@Kobic93, ale wszystko jasne. Oczywiście, że były zbyt tanie i może nawet teraz ta cena jest za niska. Tylko nie róbmy z siebie i.diotów. Nie wmawiajmy, że coś jest tańsze jeśli jest droższe. Szanujmy się wzajemnie.

A wracając do zebrania do dobre wrażenie robi dyrektor. Jeśli będzie miał wolną rękę w działaniu (i jakieś pieniądze) to może jego praca da efekty.
niezarejestrowany - kibic 2017-07-20 09:20
Nie buraki,a burki...zenujace sa wpisy txtx,i tsp...obrazanie prezesa za wszystko,szkoda gadac,dziecinada. A polityki do tego nie mieszaj.
niezarejestrowany - Kibic93 2017-07-20 09:13
@Burak Ja Ci mogę odpowiedzieć dlaczego są droższe, w zeszłym roku były po prostu zbyt tanie dlatego podrożały.