Kolejne odejścia z BKS


2017-07-20, 06:53  |  komentarzy (24)

W sezonie 2017/2018 w barwach BKS Stal nie zobaczymy już Bartosza Poloczka, Kacpra Prokopowa i Artura Pląskowskiego. Wcześniej z klubem pożegnał się Krzysztof Chrapek i Damian Szczęsny.

Bartosz Poloczek w bialskiej Stali występował przez jeden sezon. Przez pierwszych szęść kolejek był zmiennikiem Krzysztofa Kozika, jednak później trenerzy stawiali  na młodego bramkarza urodzonego w Bytomiu. W sumie Poloczek wystąpił w 24 spotkaniach.

Kacper Prokopów w Bielsku-Białej spędził dwa sezony. W sezonie 2015/2016 zagrał łącznie w 24 spotkaniach i strzelił jednego gola. W kolejnym sezonie grał niemal tyle samo - 25 występów.

W przyszłym sezonie w barwach BKS Stal nie zobaczymy także Artura Pląskowskiego. Dla napastnika pochodzącego z Krzepic przygoda z BKS trwała zaledwie sezon. Pląskowski wystąpił w 27 meczach i strzelił siedem bramek.

db

Artykuł wyświetlono 2887 razy
Kategoria: Piłka nożna - III i IV liga


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - kibol 2017-10-18 19:37
Wszyscy czekają na derby z Góralem żywiec w klasie okręgowej
niezarejestrowany - sponsor 2017-10-15 22:57
marazm & dziadostwo + 100 dresów = katastrofa
Ukryty 2017-08-02 17:51
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - kibic 2017-07-28 17:53
jutro bks znowu gra na wiosce i znowu baty beda.Szkoda bo taki klub powinien grac conajmniej w 2 lidze.
niezarejestrowany - anty 2017-07-25 22:49
Bks Stal to prehistoria
niezarejestrowany - leon gdzie dzieci 2017-07-21 22:39
Bez honorowa Bielska k sportowa
niezarejestrowany - antek 2017-07-21 22:32
jacy sponsorzy daja pieniądze na klub BKS??? kto lubi wyrzucać pieniądze w błoto???
niezarejestrowany - kod sportowy 2017-07-21 19:27
anty tsp

wiesz ile karnetów sprzedał Bks.
niezarejestrowany - doradca sportu 2017-07-21 18:48
anty tsp
mam darmowy karnet na całą rundę TSP w I lidze.
niezarejestrowany - Gizmo 2017-07-21 07:51
anty tsp KREDKI analfabeto,i nie ukradną tylko wypadną.Chyba do szkoły to pod górkę miałeś i nie często tam bywałeś.
niezarejestrowany - anty tsp 2017-07-20 23:15
dziewczyny z podbeskidzia pilnujcie waszej januszowatej ekipy bo wam kretki z tornistrów ukradną
niezarejestrowany - polak 2017-07-20 21:11
ale co zrobić z tom setkom żołnierzy południa ---- może paszport do sosnowca i bilet w jedną stronę
niezarejestrowany - Klocman 2017-07-20 19:47
Zasluzony Klub-buhaha
niezarejestrowany - ekspert futbolu z UE 2017-07-20 18:38
witamy w IV lidze
niezarejestrowany - antek 2017-07-20 16:57
Sewerynem p[odpisywac kontrakt dzialacze na co wy jeszcze czekacie
niezarejestrowany - młody kibic BKSu STAL 2017-07-20 15:41
Judaszem to możesz nazwać wychowanka a ja takich w BKS dawno nie widziałem
niezarejestrowany - stary kibic BKSu STAL 2017-07-20 14:00
dobrze ze odeszli wiekszosc z nich byla tzw hamulcowymi P Adamie Nocon licze na P doswiadczenie trenerskie ze uda sie P skleic druzyne pilkarska BKSu i znowu bedziemy wygrywac bez tych judoszy ktorzy uciekli z klubu zycze powodzenia
niezarejestrowany - zawaer 2017-07-20 13:26
I bardzo dobrze, BKS tylko siatkówka!
niezarejestrowany - dziadek 2017-07-20 11:01
I pensje prezesów mogły by spaść
niezarejestrowany - dis 2017-07-20 10:42
Bardzo dobrze,BKS potrzebuje zmian!
niezarejestrowany - miss sporty 2017-07-20 10:14
Szkoda tak zasłużonego klubu jak Bialska Stal. Niestety, ale uznano chyba, że w zeszłym sezonie awans był za blisko i trzeba celowo osłabić kadrę, żeby przypadkiem awansu nie było.
niezarejestrowany - antek 2017-07-20 09:51
całe życie na wioskach których nawet nie ma na mapie.jesteśmy postrachem!!!
niezarejestrowany - Trelemorele 2017-07-20 09:30
Haha dokładnie i znowu jazda po wioskach
niezarejestrowany - BeKaeSowiec 2017-07-20 07:17
Bójcie się Chamy do C-klasy wracamy :).