Walili głową w mur


2017-08-07, 06:53  |  komentarzy (24)

- Chcieliśmy ten mecz wygrać. Mieliśmy trzy klarowne sytuacje, chcieliśmy to strzelić i ten mecz mógł inaczej wyglądać. Nie zlekceważyliśmy przeciwnika - mówi Łukasz Hanzel.

Podbeskidzie na inaugurację sezonu w Bielsku-Białej przegrało z Bytovią Bytów 0:2.

db

Artykuł wyświetlono 1900 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-10-21
Gole w końcówkach bolą
- Najbardziej boli, że po raz kolejny straciliśmy bramkę w końcówce spotkania. Już trochę punktów w końcówkach straciliśmy i to boli - mówi trener Adam Nocoń.
więcej
2017-10-21
Wygrana była blisko
"Górale" dwukrotnie wychodzili na prowadzenie i dwukrotnie je tracili. Odra Opole do remisu doprowadziła na cztery minuty przed końcem. To kolejne stracone punkty bielszczan.
więcej
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Semper fidelis 2017-08-07 18:08
@KibicTakiSe, mnie akurat niczego nie brakuje i sporo swoich dochodów przeznaczam na cele społeczne, także organizacje sportowe ale robię to bez przymusu, z własnej woli. Jest tylko 1 warunek- muszę widzieć, że nie marnuje się tych środków na utrzymanie dobrej zabawy ludzi, którym nie zależy na niczym innym oprócz zapełniania własnego portfela.
@Muniek, mądre słowa!
niezarejestrowany - Muniek 2017-08-07 17:49
A mnie się chce rzygać jak ktoś taki se wyskakuje z cebulką. Pilnuj innych narodów, bo ten w końcu zaczyna odzyskiwac godność
niezarejestrowany - KibicTakiSe 2017-08-07 17:42
@Semper fidelis No widzisz, teraz nazywając nas tępymi dzidami pokazałeś jaki jesteś typowym polaczkiem. Taki polak cebulak, Janusz z prawdziwego zdarzenia. Nikt Cię nie obraził, a Ty obrażasz innych.
Podejrzewam, że nawet nie wiesz na co tak na prawdę idą nasze podatki.

Normalnie już mi się rzygać chce jak słyszę to wieczne "becenie" o kasę. Nie wiem czy serio Wam brakuje tej kasy? Może zrobimy składkę i damy tym co narzekają, co by się nażarli? Sam już nie wiem...
niezarejestrowany - Semper fidelis 2017-08-07 17:27
Akurat to, że marnuje się miliony złotych z naszych podatków jest bardzo ważne! Ktoś kto lekką ręką wyrzuca w błoto miliony wyciągając je wcześniej z czyjejś kieszeni niczym nie różni się od włamującego się nocą do czyjegoś domu i jest na to konkretny paragraf w kk. Przyzwolenie na to świadczy jedynie o takim samym mentalnym ograniczeniu jak u tego co wyrywa torebkę na ulicy bezbronnej kobiecie lub zabiera komórkę dzieciakowi na ulicy. ForzaJuve i podobni obrońcy takiego postępowania to tępe dzidy albo niedouczone dzieciaki o wąskim horyzoncie.
niezarejestrowany - gosc 2017-08-07 17:19
Kolega ma racje.Jaki jest poziom naszej pilki klubowej widzimy w pucharach,leja nas wszyscy.Wiec co sie dziwic,ze w Bielsku jest totalna amatorka.Roznica jest jest taka ze w Warszawie,Poznaniu...itd maja wiecej kasy i maja lepszych amatorow,ale to jednak dalej tylko amatorzy i pseudokopacze.
niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-07 16:47
A czemu się dziwić, skoro co lepszy piłkarz nie szanuje nawet Legii i Lecha Poznań. Co lepszy piłkarza wyrywa z Polski zagranicę.
Nie tylko TSP istnieje teoretycznie, cała nasza piłka ligowa jest tylko teoretyczna!
niezarejestrowany - Tsp 2017-08-07 16:35
Łysy...idz dzisiaj wczesnie spac bo jutro nie wstaniesz na półkolonie...
niezarejestrowany - lysy1972bb 2017-08-07 16:31
Miłe wiadomości:)ten klubik powinien się nazywać LKS bo na niego chodzą w większości wieśniaki z okolicznych wsi i miasteczek:)
niezarejestrowany - Kefir81 2017-08-07 16:27
Co ciekawego pisza?bo nie dam rady kupic gazety...
niezarejestrowany - LPD 2017-08-07 16:23
Jest fajny felieton o sytuacji w klubie w dzisiejszym Sporcie.
niezarejestrowany - słownik 2017-08-07 15:18
@ForzaJuve, ależ ty kaleczysz ten polski język.
niezarejestrowany - Tsp 2017-08-07 14:05
Wie ktoś co z nowym trenerem?
Ile ta miernota Fornalak będzie jeszcze udawał trenera?
niezarejestrowany - kopa 2017-08-07 13:42
Trzeba pisać o pieniądzach podatkiników co za nasze pieniądze te chłopaczki się bawią !!!!!! Prawda w oczy kole?
Ukryty 2017-08-07 11:07
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
ForzaJuve 2017-08-07 10:46
Brawo Kibic taki se. Mam to samo zdanie, a jeszcze niedawno coniektórzy chcieli Leszczowi pomniki stawiać a teraz jadą po nim. Nie idzie już czytać o tych pieniądzach podatnika.
niezarejestrowany - KibicTakiSe 2017-08-07 10:42
A mnie już słabi wasze wieczne narzekanie i biadolenie o tych pieniądzach podatników. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, więc przestańcie już ględzić. Typowe zachowanie "polaków cebulaków"
Kasa idzie na różne rzeczy. Jeden napisał o podatkach, to jak małpy powtarzacie jeden za drugim. Waszym gadaniem nic nie zmienicie. To jest polityka klubu i jej nie zmienicie. To może tylko zmienić sam klub.
Co do ostatniego meczu: Pierwsza połowa była dobra, w drugiej połowie się zbytnio napalili, że grają w przewadze. I wiecie co? Tu by się przydał jakiś dobry psycholog... muszą popracować nad tym.
niezarejestrowany - tyle w temacie 2017-08-07 10:33
Jaki był kursik u buków na 2 w tym meczu????
Ludzie chcąc naprawić sport trzeba zacząć od likiwdacji firm bukmacherskich.
niezarejestrowany - Mesko 2017-08-07 08:17
Walenie głową w mur gdy gra się w przewadze świadczy tylko o waszym ograniczeniu mentalnym! Wykonujecie zawód piłkarza, a każdy junior powinien już wiedzieć, że grając w przewadze trzeba maksymalnie szeroko rozciągnąć grę i zabiegać rywala jak przy grze w dziada. Kiedyś zaczyna on wybijać piłki na oślep, a w przewadze przechwytywanie i rozpykanie zmęczonego rywala to już formalność. Dowiedliście braku kompetencji, kosmicznej bezmyślności i braku zaangażowania. To nie jest pierwszy raz i jeśli tym razem nikt wobec was nie wyciągnie konsekwencji to kibice przestaną przychodzić na stadion. To jedyne co może zmusić właścicieli klubu do zmian- zerowa frekwencja do czasu poważnych zmian w klubie finansowanym w głównej mierze z pieniędzy podatników.
niezarejestrowany - titanic 2017-08-07 08:02
okręt tonie :)
niezarejestrowany - Tw1 2017-08-07 07:56
Leszczynski ?to cienias ktory w pogoni za pilka malo nie wybiegl na Rychlinskiego . Ale za to w dobrym kierunku
Na lawe do 2 druzyny
Escobar 2017-08-07 07:50
Jakiekolwiek zaslugi ma bramkarz Leszczynski, to skandalem bedzie jesli klub nie zareaguje na jego pomeczowy show. Z pięściami do kibica ktory jakby nie bylo doklada mu sie do pensji. Na oczach setek innych widzow tego marnego widowiska. Jesli klub nie zareaguje na takie zachownie to ciekawe na co pozwoli jesli jakiemus kopaczowi odbije palma jeszcze bardziej.

Brak reakcji pokaze jak flakowaty i miętki jest prezes. Pilkarz poczuje sie jak pan. Wlasnie dzieki takiej poblazliwosci mamy pozniej na boisku 11 takich panow ktorzy maja olbrzymie ego. Szkoda tylko ze umiejętności takie marne.
niezarejestrowany - Gosc 2017-08-07 07:37
Czas na radykalne zmiany..... Jeśli nie to w tym sezonie druga liga. Czy ktoś wie co się dzieje z trenerem Kochanym?
Ukryty 2017-08-07 07:36
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Kefir81 2017-08-07 07:14
Rzygac się chce jak się was widzi I slucha...patałachy bez honoru!!!