Za obóz nie zapłacili


2017-08-10, 14:36  |  komentarzy (77)

Letni obóz Podbeskidzia kosztował 13 tys. euro. Bielski klub do końca lipca miał zapłacić fakturę za zgrupowanie na Słowacji. Jak podaje katowicki "Sport", nadal nie zapłacił.

Podbeskidzie od 5 do 15 lipca przebywali w tym 15-tysięcznym miasteczku. Byli zakwaterowani w hotelu ViOn a w czasie obozu rozgrywali sparingi ze słowackimi drużynami. Jak podaje katowicki "Sport", pobyt drużyny na Słowacji kosztował ok. 13 tysięcy euro. Do dzisiaj jednak cała kwota nie została uregulowana. - Podbeskidzie nie zapłaciło faktury za pobyt w naszym hotelu, która była do zapłaty do 27 lipca - tłumaczy Anna Szeredyova, kierownik hotelu w miejscowości Zlate Moravce.

W przypadku poprzedniego, zimowego obozu bielszczanie także mieli pewne problemy z zapłatą.

db

Artykuł wyświetlono 6237 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-08-22
Podziękują Robertowi
Król strzelców ekstraklasy i najlepszy jej zawodnik sezonu 2012/13 pożegna się z bielskimi kibicami przed dzisiejszym meczem z Ruchem Chorzów. Robercie, dziękujemy!
więcej
2017-08-21
Murapol nadal sponsorem?
Były mniejszościowy akcjonariusz Podbeskidzia chciał pozostać sponsorem bielskiego klubu. Deweloper za reklamę oferował 500 tys. zł - pisze były wiceprezes "Górali".
więcej
2017-08-21
Sabala z powołaniem
Valerijs Sabala otrzymał powołanie do reprezentacji Łotwy na mecze eliminacji mistrzostw świata. 23-letni napastnik do Podbeskidzia dołączyła przed kilkoma tygodniami.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Robert Szczyrk 2017-08-11 23:11
Mam pytanie czy zimowy obóz w Szczyrku został uregulowany
niezarejestrowany - antybuba 2017-08-11 13:09
ale co?
niezarejestrowany - BB 1907 TS 2017-08-11 11:23
Ocho, widać że fani klubu o najmniejszej ilości kibiców (NIK) w Polsce rozpoczęli jihad w internecie. Nie ma się co dziwić. Po tym jak polityka przemocy się nie sprawdziła i z tego powodu wszyscy mieszkańcy Bielsko się od nich odwrócili już tylko to pozostało. Swoją drogą, mogę nawet autoryzować twoje dotychczasowe wypowiedzi. Niewiele mijają się z prawdą.
1. Karnetu rzeczywiście należy pilnować bo jest przedmiotem najwyższego pożądania przez kolekcjonerów, a złodziejaszków nie brakuje.
2. Karnet rzeczywiście kupiłem i jestem dumny
3. Jedne sprostowanie dotyczy 500+ i alko. Ja biorę nie 500 tylko 1500+, a na alko mam ze swojej działalności gospodarczej.
Poza tym - wszystko ok.
niezarejestrowany - BB 1907 TS 2017-08-11 11:03
Oczywiście już nie będę. Trzymaj karnet w dłoni żeby ktoś ci go nie zabrał :)
niezarejestrowany - BB 1907 TS 2017-08-11 10:59
Kolego poniżej - bądź tak uprzejmy i nie podszywaj się pod mój nick
niezarejestrowany - BB 1907 T S 2017-08-11 10:37
Kupiłem karnet i jestem dumny :)
Teraz jeszcze 500+ i będzie na alko :)
niezarejestrowany - buba 2017-08-11 10:32
A pocałujcie wy mnie w odwłok :)
niezarejestrowany - xyz 2017-08-11 09:14
To nie kupujcie wagonów fajek, zgrzewek piwa to na bilet lub karnet wam starczy.
niezarejestrowany - antybuba 2017-08-11 08:58
BB 1907 TS bardzo dobrze to ująłeś brawo Ty !!!!!!!!!!!
niezarejestrowany - BB 1907 TS 2017-08-11 08:28
@buba To nie my daliśmy się kupić tylko my kupiliśmy. A ciszę polecam tobie skoro cię ten temat nie interesuje. Przejdź z łaski swojej na stronę z muzeami, filharmonią itp. (ach trzeba jeszcze wcześniej wiedzieć co to jest filharmonia - ale jak poszperasz w internecie to znajdziesz)
niezarejestrowany - nie dziękuję mam inne plany :) 2017-08-11 08:14
BB 1907 TS - piłka nożna - rozrywka dla plebsu.
niezarejestrowany - buba 2017-08-11 08:13
No jak macie karnety to teraz cisza !!!! Patrzyć co się dzieje i nie narzekać skoro daliście się już kupic :)
niezarejestrowany - BB 1907 TS 2017-08-11 08:11
@bukowie Dzięki za życzenia. Nie musimy się ustawiać po bilety, bo już mamy karnety na cały sezon. Ale masz rację - czas spędzony na stadionie to jedne z najmilszych momentów w tygodniu. A wy nie bądźcie domowymi gospodyniami i chodźcie z nami.
niezarejestrowany - LPD 2017-08-11 08:00
@ciekawsky - dodam, że za karnet jesienny rok temu zapłaciłem 85,50 (10 meczów ligowych, co daje 8,55 za mecz), a tym razem 140zł (za 9 meczów, bo wbrew temu, co mówił prezes z Tychami zagramy na wyjeździe, co daje 15,56 zł za mecz). Cena karnetów na cały miniony sezon to 153,50 (85,50 + 68), a na 2017/18 kwota 260,00 (w obu przypadkach 17 meczów ligowych).

Czyli jasno widać, że nie jest taniej (9,03 do 15,29 za cały sezon), jak to opowiadał prezes.

Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o kwotę (bo nawet w tym roku niecałe 16zł za mecz to nie jest zbyt wygórowana cena, pomijam poziom reprezentowany przez piłkarzy, ale to już zupełnie inna opowieść), bo uważam, że przed rokiem były śmiesznie tanie i tak być nie może, ale chcę pokazać pokrętność tłumaczeń/wyjaśnień Pana Prezesa.
niezarejestrowany - LPD 2017-08-11 07:42
@ciekawsky - w skrócie, bo już o tym pisałem na tym portalu. Kibic pyta: "wydaje mi się, że w stosunku do poprzedniej rundy 100% więcej za karnet to drastyczna podwyżka; dlaczego? Czy rok temu były zbyt zaniżone czy jest inna przyczyna". Pan Prezes: "generalnie karnet jesienny jest tańszy w tym sezonie niż był w zeszłym sezonie. Tak więc karnet jest tańszy, a nie droższy". Do tego jakieś opowieści o współczynniku, o wielu meczach w rundzie jesiennej, o meczu ekstra z Tychami w Bielsku-Białej. Ale suma sumarum, jest taniej niż przed rokiem! Potem głos zabrała pani od karnetów i opowiadała równie pokrętnie. Wtedy zrozumiałem, że biorę udział w dziwnym spotkaniu.
niezarejestrowany - bukowie 2017-08-11 07:06
misie pysie - ustawić się po bilety, macie taniej niż w zeszłym roku, kopacze przepraszam piłkarze grają jak z nut, stadion jest cudowny, prezes jest ekstra, prezydent nie da zginąć klubowi więc bawi się plebs a szlachta zarabia. Miłego czasu spędzonego na stadionie wam życzymy :)
niezarejestrowany - momotyl 2017-08-11 06:54
43-300 dobre :)))))))))))))))))))))))))))
niezarejestrowany - 43-300 2017-08-11 06:39
Poprzeczytaniu wywiadu z Panem Krywultem pozostaje tylko zacytować klasyka ,, jest super,jest super więc o co ci chodzi ...."
niezarejestrowany - LPD 2017-08-11 05:33
@Piterek - Szkoda, że tylko na jeden mecz i jako gość. Takiego trenera tu trzeba!
niezarejestrowany - Piterek 2017-08-11 01:24
A tymczasem do Bielska wraca Leszek Ojrzyński.
niezarejestrowany - BB 1907 TS 2017-08-11 00:24
@holiday O upadku to głównie tu piszą zwolennicy innego klubu, który słynie z najmniejszej liczby kibiców w Polsce. Tym się nie ma co przejmować. Natomiast jeżeli chodzi o Trelę, to kiedyś lubiłem chłopaka, ale z dawnego kibica TSP piszącego na forum ewidentnie przeszedł na ciemną stronę mocy. Jemu chyba Nieciecza płaci za pozytywny PR, a na nas się wypiął. Ostatnio coś pozytywnego o Podbeskidziu napisał.... Hmmm, czy on w ogóle kiedyś coś pozytywnego o nas napisał?
niezarejestrowany - holiday 2017-08-10 23:12
Czytam te Wasze "mądrości" i ręce opadają.
Już wcześniej @Daro293 zadał Wam pytanie, abyście wskazali 3 kluby, które nie mają zaległości, długów i co??????
Portal powiela "wypociny" Sportu , który szuka sensacji w Podbeskidziu. Czy przez te wszystkie poprzednie lata nie zwróciliście uwagi, że nigdy nie mieliśmy pozytywnego PR w tej gazecie.
Ja nie twierdzę, że obecnie podoba mi się polityka w klubie jak i działania akwizytora kwiaciarni, warzywniaków itp. ale dajcie sobie na wstrzymanie z tym obwieszczaniem upadku klubu i ogólnej katastrofy.
Po meczu z Bytowią byłem tak wściekły, że szkoda gadać, ale w głębi serca wierzę, że jeszcze będzie dobrze, czego Wam i sobie życzę!!! :-)
niezarejestrowany - polak 2017-08-10 23:10
Jesteśmy za młodzi i ładni , żeby za to płacić!!!
niezarejestrowany - ciekawsky 2017-08-10 22:52
.//lpd mozesz przyblizyc ten dialog?
niezarejestrowany - LPD 2017-08-10 22:45
Jestem spokojny o negocjacje Kocian-Mikołajko. Prezes go zdezorientuje, tak jak kibica, który na spotkaniu zapytał dlaczego karnety są droższe od tych sprzed roku. Prezes udowodnił mu, że są... tańsze! Kocianowi też najpewniej wciśnie jakiś kit.