Sokół pomoże w MRKS-ie


2017-08-31, 19:05  |  komentarzy (43)

Stanowisko koordynatora ds. sportu i rozwoju klubu w czechowickim MRKS-ie zajmie Marek Sokołowski. Były kapitan Podbeskidzia zostanie również zgłoszony do gry.

39-letni Sokołowski po raz ostatnio na murawie pojawił się w czerwcu, gdy wyprowadził na murawę zespół Podbeskidzia i został zmieniony po kilku minutach gry. W ten sposób "Sokół" oficjalnie pożegna się z boiskiem, ale miał powrócić do bielskiego klubu w innej roli.

Ostatecznie bielszczanin zajmie stanowisko koordynatora ds. sportu i rozwoju klubu w czechowickim MRKS-ie. Sokołowski zostanie również zgłoszony do gry w bielskiej lidze okręgowej.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 3423 razy
Kategoria: Piłka nożna - Pozostałe


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - antyplacek 2017-09-04 17:33
Czas na zmiany szczególnie w ratuszu.
Ale najpierw CBA
niezarejestrowany - bielszczanin 2017-09-02 18:57
co z trenerem Kocianem?
niezarejestrowany - Kibol1 2017-09-02 16:37
@Fan, za Kociana, moim zdaniem, przynajmniej wiedzieli w którą stronę powinni biec z piłką. Teraz nie jest to dla nich takie oczywiste.
niezarejestrowany - Fan 2017-09-02 15:03
Fuks za Kociana grali tak samo. Jak to w Polsacie mówił Łapiński: pozorowany atak
niezarejestrowany - Fuks 2017-09-02 13:42
Po obejrzeniu sparingu z Tychami muszę napisać, że czarno to widzę. Grają dokładnie tak samo jak za Dźwigały. Ciągle w tył i w bok, w bok i w tył i chodzonego. Cieszą się, że se poklepią i posiadają piłkę ale nic kompletnie z tego nie wynika! Zero, poza przypadkowym, zagrożenia dla bramki rywala, a każda akcja ze strony przeciwne lub stały fragment gry dla przeciwnika to zagrożenie naszej bramki. Obrona beznadziejna, pomoc beznadziejna, ataku nie mamy. Zero ambicji. Słabe Tychy wyglądały na tle TSP jak drużyna z wyższej klasy rozgrywek. Naprawdę dramat. Bronimy się przed 2 ligą. Brawo Mikołajko!
niezarejestrowany - Tak przy okazji 2017-09-01 23:00
A co się dziwić takim sukcesom reprezentacji jak w naszej lidze gra zagraniczny szrot i nie ma rezerwowych którzy są w stanie zastąpić nasze gwiazdy gdy te nie maja formy. Niemcy ostatnio wystawili równocześnie trzy drużyny młodzieżowe które odniosły sukces a pierwsza reprezentacja cieszyła się urlopami.
niezarejestrowany - Hihihi 2017-09-01 20:48
Nie w temacie ale nasz były treneiro Dzwigala zaliczył dzis oszałamiający sukces- przegrał z reprezentacją u19 z Anglią 7-1!!
niezarejestrowany - Postronny 2017-09-01 19:42
Antek żebyś jeszcze nie prosił żeby nie odchodził bo akurat Sokół mimo swoich lat był jednym z nielicznych w TSP któremu się chciało
niezarejestrowany - antek Czechowice Dz 2017-09-01 17:48
Sokol tylko nie probuj wchodzic na boisko jako zawodnik bo od razu MRKS z toba w skladzie zacznie przegrywac
niezarejestrowany - Kibic 2017-09-01 17:31
Znawca futbolu@ A gdzie ma grać, jak Tomczyk jest w dobrej formie w dodatku jest młodzieżowcem, a trener preferuje ustawienie 4-5-1.
niezarejestrowany - znawca futbolu 2017-09-01 16:56
Sabala zagrał w kadrze
a w TSP jest rezerwowym
Czyli TSP to czołowy klub europejski
niezarejestrowany - antytsp 2017-09-01 15:47
z Sokolem na Koszarawe zlac druzyne Komina do boju Walca
niezarejestrowany - rak 2017-09-01 15:12
Prezes niech zajmie się spoldzielnia mieszkaniowa...bo nic tam nie można załatwić...podal by się do dymisji a nie zajmować stanowisko
niezarejestrowany - Ksiegowy 2017-09-01 13:02
Jak ktoś chce przekazać publiczna kasę konkretnej instytucji to ustanawia takie warunki żeby nik inny ich nie spełnił i tak się tu stało tylko po co robić taki cyrk skoro można było po prostu przekazać środki na Centralna Ligę Juniorów No chyba tylko w sytuacji gdy większość kasy zostanie wydana na co innego i tu liczę na to ze to ktoś rozliczy do złotówki
niezarejestrowany - xcv 2017-09-01 12:48
Skoro ogłasza się konkurs i wyznacza kryteria które spełnia tylko jeden podmiot to sprawa jest oczywista.
Co tutaj dywagować. Kradziez w białych rękawiczkach.
niezarejestrowany - ekskarneciarz 2017-09-01 12:21
Rekord bierze udział w rozgrywkach centralnych piłki nożnej pięcioosobowej. Trzeba tam zapytać co sądzą o tym konkursie.
niezarejestrowany - aaa 2017-09-01 11:44
nie wiem co myśleć o takim konkursie - to jest moje pytanie
mnie nie interesuje sprawa pierwszeństwa

gdybym przeczytał to info za tydzień moje pytanie niezmiennie brzmiało by tak samo
. W konkursie, poza Podbeskidziem, nie wziął udziału żaden inny podmiot.

Dlaczego?

Wystarczy wczytać się w tytuł konkursu. Żaden inny bielski klub piłkarski nie bierze udziału w rozgrywkach szczebla centralnego...
niezarejestrowany - poszukaj 2017-09-01 11:16
przeciez ten portal pisał o tym z 3 dni przed katowickim Sportem

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/35634/kolejny-milion-dla-podbeskidzia
niezarejestrowany - aaa 2017-09-01 11:11
katowicki sport podał takie info
w bielskim ratuszu należało wymyślić jakiś sposób przekazania kolejnych pieniędzy dla Podbeskidzia. 20 lipca miasto ogłosiło... konkurs, którego celem jest: „Popularyzacja piłki nożnej poprzez realizację systemu szkolenia i udział w rozgrywkach szczebla centralnego oraz propagowanie aktywności ruchowej dla zachowania zdrowia”. Na dotację przeznaczono... 1,5 mln złotych. Czyli dokładnie tyle, ile pieniędzy zarezerwowano dla klubu w maju. W konkursie, poza Podbeskidziem, nie wziął udziału żaden inny podmiot. Dlaczego? Wystarczy wczytać się w tytuł konkursu. Żaden inny bielski klub piłkarski nie bierze udziału w rozgrywkach szczebla centralnego...

czy to prawda - nie wiem co myśleć o takim konkursie
niezarejestrowany - Taki jeden z trybun stadionu 2017-09-01 10:55
@miron, podziwiam Twoją deteterminacje w tłumaczeniu "niemądrym", że są "niemądrzy".
miron.mika 2017-09-01 09:43
@cdn_ontario- i tu też się z Tobą zgadzam, Mikołajkę funkcja prezesa zwyczajnie przerosła, ale kto dobrowolnie odklei się od stołka?
A co do Krywulta , nie wiem co mu tam siedzi w głowie ale, raczej to jego ostatnia kadencja, biologia jest nieubłagana. Mnie los Podbeskidzia nie jest obojętny a zmiany w ratuszu nie wiadomo co przyniosą.
@dr Sztos- możliwe że przekręciłem, ten serial to już prehistoria, a i moja pamięć nie taka jak kiedyś. Nie zmienia to jednak sensu.
niezarejestrowany - Dr Sztos 2017-09-01 08:53
Do miron ten lekarz mówił do pielęgniarki ze gdyby głupota miała skrzydła to latała by pani jak gołębica
niezarejestrowany - 12000+ 2017-09-01 07:10
@miron mika - błędem jest również wybieranie po raz 4 starszego pana ktory mentalnie wciąż jest w głębokim PRL i chce promować miasto za pomocą przepłacanej bandy najemników.
niezarejestrowany - cdn_ontario 2017-09-01 06:05
@miron.mika:
Bledem jest pozostawie na stanowisku prezesa osoby, ktora nie ma zadnych kwalifikacji managerskich.
niezarejestrowany - gijon 2017-08-31 22:11
większego błędu niż tych dwóch panów juz sie nie da powielic ...
aleś ty miron uszczypliwy .... z daleka czuc klakierstwo