Remis byłby sprawiedliwy


2017-09-10, 08:28  |  komentarzy (98)

- Z przebiegu spotkania wydaje mi się, że bezbramkowy remis byłby bardziej sprawiedliwy. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie jakiś dogodnych sytuacji, prócz tej jednej Górnika - mówi Mariusz Malec.

- Bramka, która padła wydaje mi się, że była bardzo przypadkowa. Po pierwszej połowie można było wywnioskować, że ten kto pierwszy strzeli wygra to spotkanie. Ewidentnie nasza gra dziś się nie układała. Mieliśmy dwa tygodnie, aby przygotować się do tego spotkania trochę mocniej niż do poprzednich, bo i mieliśmy na to więcej czasu. Wydawało nam się, że dziś musimy już ruszyć i zdobyć bardzo cenne trzy punkty.

- Zespół Górnika dobrze przesuwał się w defensywie, a co za tym idzie nam było ciężej stworzyć sobie jakąś sytuację. Po dwóch zmianach w drugiej połowie ruszyliśmy trochę bardziej do przodu i wydawało się, że któraś z akcji musi zakończyć się bramką. Niestety to nie my zdobyliśmy gola, a na pięć minut przed końcem spotkanie ciężko się jest już podnieść.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 2642 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-09-23
Atmosferę robią wyniki
- Całą atmosferę wokół klubu budują wyniki. Cieszymy się, że po tych występach na początku sezonu teraz atmosfera już się poprawia - przyznaje Tomasz Podgórski.
więcej
2017-09-20
Piękna porażka
- To była na pewno piękna porażka i ja nie lubię takich porażek, ale trzeba przyznać, że mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry - podsumował mecz Adam Nocoń.
więcej
2017-09-19
Koniec pucharowej przygody
Po regulaminowym czasie gry na boisku był remis. W drugiej części dogrywki uderzenie z bliska 30 metrów przesądziło o losach spotkania i odpadnięciu Podbeskidzia.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kibic 2017-09-12 18:51
O zwycięstwo a jeszcze w dodatku na swoim boisku trzeba trawę gryżć nie powinni schodzić z połowy przeciwnika i grać do przodu żeby były sytuacje bramkowe a nie bawić się w szerz i w tył to wygląda tak że od początku meczu już grają na czas a nie zawsze będzie okazja z karnego i tak uciekają punkty jeszcze raz powtarzam grać do przodu tylko taka gra daje swycięstwa.
niezarejestrowany - puchar 2017-09-12 09:34
Jedyne co dziala to marketing i imprezy. reszta? prosze was.
niezarejestrowany - kibic 2017-09-12 09:30
Zwróćcie uwagę jaki panuje ruch w informacjach,nie nadążam czytać wszystkich artykułów o tym co się dzieje w klubie
niezarejestrowany - wierny kibic 2017-09-12 05:44
to jest winna trenerow i działaczy oni sa winni ze druzyna jest nie przygotowana do sezonu....inni jakos graja ....janota deje itp., a nasi stoja jakby nogi mieli ze stali to jest parodia i to wszyscy to ktoś mi powie kto przygotowywal ich do sezonu....sierpina wygląda jakby ciagna z 3 wagony wegla....hanzel mało zwinny i nie czyta gry, Rakowski biega ja pannienka......wiktorowski siarczynski to dramaty....młody Tomczyk kozak w poprzednich klubach jedni z najlepszych a u nas klapa.....trenerzyny bierzcie się do pracy bo będzie z pozno, naprawdę, a jak nie macie wiedzy jak wyciagnac druzyne z dolka,to proszę podac się do dymisji,pozd.
niezarejestrowany - Kiełbasqa 2017-09-11 22:39
Do boju parówki ! Awans jest nasz !
niezarejestrowany - txtx 2017-09-11 22:06
Klubem zadza bezmozgie salcesony indycze! Pilkarzy mamy takich jakich nam te salcesony zalatwily i jaka im taktyke na mecz wymysla! Pora na zmiany okazmy niezadowolenie na stadionie! Trzeba krzyczec: Mikolajko! Co? Ty
niezarejestrowany - xyz 2017-09-11 21:59
Przykre to wszystko co sie w klubie dzieje. Jestem z nim od okregowki,ale takiego syfu nie pamietam. Bylo roznie, baraze z Pelikanem itp.,ale to jest masakra. Zal i tyle. A zelusie z murawy...no coz zaslugujecie na wiele przydomkow,ale pasuje do Was,chocby przez wzglad na sponsora, jedno najbardziej- parowy. Jestescie parowami w koszulkach Podbeskidzia,robiacymi wszystkich w wala,za publiczne pieniadze...
niezarejestrowany - Macie poczucie humoru 2017-09-11 21:17
Mikołajko odgrywa się za Okrzesika? A to świetny żart zaiste!!! :)))
niezarejestrowany - BBTS 2017-09-11 19:52
Tylko osoba rzeczywiscie "siedzaca" gleboko w pilce moeze Podbeskidzie uratowac.Bedacy kiedus w kryzysie Piast skorzystal z Kreciny i dobrze chyba na tym wyszedl.Czy my nie mozemy postapic podobnie?Tymbardziej ze tyle juz innych wariantow nie pokutkowalo.
niezarejestrowany - Bruno 2017-09-11 19:37
Yoker- nie wierz w jakis plan Ratusza o fuzji PBB i BKS.Jezeli takie plotki kraza to tylko sa one proba wytlumaczenia nieudolnosci Ratysza.Sprawa upadku PBB jest prosta.Nieodpowieni ludzie na odpowiedzialnych stanowiska i tylko tyle i az tyle.
niezarejestrowany - Yoker 2017-09-11 19:11
@100%, gdyby pan prezydent choć podskórnie wyczuł rewanż i jakąś rozgrywkę z nim, to dawno by już wszystkich z klubu wyautował. Może jednak sprawdza się to, co pewien czas temu ktoś tutaj sugerował, że plan Ratusza to zrównać TSP z BKSem i potem fuzja, bo nic innego nie uzasadnia takiej beztroski w podejściu do upadku sportowego Podbeskidzia jaki ma miejsce w ostatnich 2 latach..
niezarejestrowany - 100%BB 2017-09-11 18:58
@Yoker, dziwne, ponieważ jako dyrektor marketingu pan Mikołajko osiągał znacznie lepsze wyniki w pozyskiwaniu sponsorów niż obecnie. Na piłce moze się nie znać, ale jako marketingowiec powinien mieć tą wartośc której nie miał prezes Borecki. A kiedy ma się więcej milionów w budżecie można planowac, transfery i lepszego trenera. A tak ani konkretnych sponsorów, półdarmowe reklamy sobie firmy robią. Dla mnie dziwne i tym bardziej dziwne, ze pan Mikołajko tak pracuje że kibice bardzo niepochlebnie się o nim wyrażają co jest bolesne zapewne dla niego i jego rodziny. A takie porażki nie budują jego CV w kontekście poszukiwania przez niego innego zajęcia w przyszłości. Pan Mikołajko też na dużo do stracenia, jeśli klub stoczy się sportowo a gorzej jak jeszcze finansowo. Dla mnie to wszystko bardzo dziwne. Jakby prezesowi TSP zalezało to starałby się tak pracować aby dobrze płatną posadę utrzymac jak najdłużej a po awansie do ekstraklasy pewnie byłby kolejne podwyżki kto we.... dla mnie bardzo dziwna sprawa. Zresztą już raz Podbeskidzie ( jak nie więcej ) padło ofiarą rozgrywek na górze czyt. po awansie do ekstraklasy.
niezarejestrowany - Yoker 2017-09-11 18:45
@100%, dziwny ten Twój wywód. Czy sugerujesz, że beznadziejna praca Mikołajki to forma jego rewanżu na prezydencie Krywulcie za to, że kiedyś zwolnił Okrzesika? Mikołajki, którego Krywult zrobił prezesem klubu pomimo braku kwalifikacji na to stanowisko, któremu prezydent płaci wynagrodzenie za beznadziejną pracę? Mikołajko raczej po rękach będzie prezydenta całował byle utrzymać się jeszcze kilka miesięcy, bo gdzie on taką wypłatę będzie brał za nieudaczne kierowanie firmą? Zepsuł w klubie wszystko co tylko dało się zepsuć i trwa na stanowisku prezesa wbrew wszelkim zasadom zatrudniania na etat kierowniczy. Może jeszcze spuści obie drużyny o kolejną klasę niżej, a i tak go nikt nie ruszy? Co tu jest grane? Rozumie to ktoś?
niezarejestrowany - JacekSkubikowski 2017-09-11 18:00
Sam nie wiem śmiać się czy kląć, totalny spadek na dno. Nadziei zero i nic.
niezarejestrowany - 100%BB 2017-09-11 17:51
Pan Prezydent, przegrywa, jego koncepcja kolejny raz legła w gruzach, karta mu nie sprzyja i to widać. Natomiast ponoć prezes pan Mikołajko, jest fanem Podbeskidzia, od młodych lat. Na jego profilu społecznościowym w kategorii ulubiona drużyna, ulubiony zawodnik ja nie widzę aby Podbeskidzie było ulubionym klubem sportowym. No chyba że sekcja siatkarek z Dąbrowy G. To też coś wspólnego z klubem PBB? A Kornel Osyra? Faktycznie taki ulubiony zawodnik,lepszy od Koniecznego, Sokołowskiego czy Zajaca? Ciekawe doprawdy.
Panu Mikołajko z TSP chyba jednak nie po drodze, a przecież obecny prezes wyleciał z klubu za czasów pana Boreckiego, który robił czystkę po ludziach, pana Okrzesika. Czyli co klub obrywa rykoszetem za co bo prezes sie nie sprawdza, czy ma jakiś uraz do prezydenta miasta za przeszłość. Tu jest chyba drugie dno szkoda że kosztem TS Podbeskidzie, bo nie wiadomo co przyniosą kolejne wybory samorządowe i jaka będzie przyszłosć klubu zwłaszcza jak ci spadną do 2 ligi.
niezarejestrowany - kefir81 2017-09-11 17:46
Niezatapialny jak w garnku jajko ten nasz ukochany prezes Mikołajko...dumni jesteśmy z ciebie...brawo ty!!!
niezarejestrowany - halny w ratuszu 2017-09-11 17:36
W środę tylko zwycięstwo
bo jak jk się wnerwi, to sam obejmie stanowisko trenera.
niezarejestrowany - Vir 2017-09-11 17:20
Zawiodłem się. Dzień się kończy, a Ratusz milczy. Myślałem, że posypią się kary finansowe i zwolnienia w klubie, a tu wygląda na to, że im wszystkim pasuje degradacja do 2 ligi i dalsze wkładanie milionów złotych na antypromocję miasta ( czytaj- dalsze przepompowywanie miejskiej kasy do prywatnych kieszeni za nicnierobienie). Myślałem, że nic już mnie nie zdziwi w tym naszym mieście ale ten proceder naprawdę jest zastanawiający.
niezarejestrowany - kasjer 2017-09-11 17:12
Titanic mógłby się uczyć od Mikołajki jak nie dać się zatopić :) Ten gość jest moim idolem! Nie wiem co można jeszcze spsuć, żeby przestać być prezesem TSP ? Na bank panie prezesie możesz zakładać firmę doradczą i zostać trenerem. Proponuje pierwszy temat: Jak zdobyć pierwszy milion ? Sala pełna, wychodzi prezes i pyta: Ilu was tu się zebrało ? Sala odpowiada TYSIĄC! Prezes pyta: Ile zapłaciliście za szkolenie ? Po 1000 PLN od głowy! Dziękuję !!!!! Koniec szkolenia :) ... ile to już trwa ta farsa ? Trzy lata ?
niezarejestrowany - Bruno 2017-09-11 16:43
@ Fachman-zastanawiasz sie dlaczego zawodnicy po odejsciu z PBB zaczynaja grac dobrze.Odpowiedz jest prosta.Sa kluby w ktorych przynaleznosc do 1-szej druzyny decyduja uklady,ukladziki i sa kluby ( Niweciecz,Wisla czy CC.)w ktorych ten system nie obowiazuje.W PBB nikt nie zdezyduje sie na przesuniecie przykladowo Podgorskiego czy innego zawodnika o wyrpbionum nazwisku do dwojki wlasnie z tego powodu.Do "przesuniec" sa wiec tylko mlodzi,obiecujacy.I nie zapominajmy o jednym waznym aspakcie.Zwolnienia waznych figurantow w klubie (trenera,prezesa,dyrektora sportowego )najczesciej nastep[uja z dwopch powodow.Slabych wynikow druzyny i konfliktow personalnych (trener zawodnicy,prezes itp.Pozdrawiam
niezarejestrowany - ha ha 2017-09-11 16:28
@333-mam ynowego kandydata na trenera!.
niezarejestrowany - 333 2017-09-11 16:23
Trzeba zmienić taktykę na 4-4-2 wtedy będziemy grać na 2 napastników może uda się zdobyć więcej bramek bo gra wygląda dobrze tylko jest mało goli .
niezarejestrowany - były kibic 2017-09-11 16:15
@quiz- w Wikipedii stoi że jest masażysta Marek Ociepka i tyle.
niezarejestrowany - quiz 2017-09-11 15:54
Czy ktoś wie kto aktualnie jest w sztabie medycznym TSP, podobno zaszły jakieś zmiany ?
niezarejestrowany - Miś 2017-09-11 15:25
Czy Łukosz jest sponsorem technicznym (fajne nowe określenie)? Chłopaki grają za parówki wszystko jedno czy drobiowe, czy cielęce. Jeżeli tak to "parówkowym skrytożercą mówimy NIE'. Nasz "Drogi" dosłownie prezesie wszystko już było, drukarnie, kwiaciarni, lakiernie i parówki jedynie czego jeszcze nie było to grania w piłkę nożną, ale jak widać tego w TS tego warunku żaden kontrakt nie przewiduje.