Będą grać pod Dębowcem


2017-09-12, 17:00  |  komentarzy (14)

W zbliżającym się sezonie BKS Profi Credit swoje mecze w roli gospodarza będzie rozgrywały w hali pod Dębowcem. Od dłuższego czasu starania w tej sprawie czyniły władze miasta.

- Hala pod Dębowcem to obecnie największy tego typu obiekt w naszym mieście. Wspólnie ze sztabem szkoleniowym zbudowaliśmy zespół, który pozwala nam marzyć, że już w tym sezonie uda się powrócić na podium mistrzostw Polski. Chcemy, by dobrą grę bielskich siatkarek oglądało jak najwięcej osób - argumentuje zmianę miejsca rozgrywania spotkań przez siatkarki prezes klubu Andrzej Pyć. 

Sternik klubu wierzy, że frekwencja na trybunach będzie coraz lepsza. - Do tego potrzebujemy odpowiedniej liczby miejsc. Niestety, hala BKS Stal, która dla nas wszystkich jest symbolem i domem bielskich siatkarek nie spełnia już wszystkich wymogów.

db

Artykuł wyświetlono 1275 razy
Kategoria: Siatkówka


Polecamy także:
2017-09-23
Atmosferę robią wyniki
- Całą atmosferę wokół klubu budują wyniki. Cieszymy się, że po tych występach na początku sezonu teraz atmosfera już się poprawia - przyznaje Tomasz Podgórski.
więcej
2017-09-20
Piękna porażka
- To była na pewno piękna porażka i ja nie lubię takich porażek, ale trzeba przyznać, że mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry - podsumował mecz Adam Nocoń.
więcej
2017-09-19
Koniec pucharowej przygody
Po regulaminowym czasie gry na boisku był remis. W drugiej części dogrywki uderzenie z bliska 30 metrów przesądziło o losach spotkania i odpadnięciu Podbeskidzia.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mupa 2017-09-15 23:45
Szkoda.Atmosfera nie ta co przy Rychlinskiego.
niezarejestrowany - ewa 2017-09-13 21:05
No to burzymy hale, komende i stawiamy ....... nie nie parking :)
niezarejestrowany - stary kibic BKSu STAL 2017-09-13 19:50
wywalcie tego Mrozka kto sie zgodzil zeby po ucieczce Noconia przyjmowac tego goscia do klubu z nim pilkarze kompromituja sie gdzie popadnie
niezarejestrowany - zuZu 2017-09-13 16:47
I bardzo dobrze! Precz z kurnikiem przy Rychlińskiego.
niezarejestrowany - #golimyWąsa 2017-09-13 14:18
Wąs chce zburzyć hale i szkołę,która jest obok,parking dla trzecioligowego TSP będzie idealny.
niezarejestrowany - Radny 2017-09-13 11:31
Rozwalic hale przy rychlinskiego i wybudować tam parking
niezarejestrowany - oooooko 2017-09-13 11:06
bez sensu
niezarejestrowany - basie 2017-09-13 07:35
wielka szkoda
niezarejestrowany - jajaja 2017-09-12 22:35
NIE dla Dębowca!!! Kicha
niezarejestrowany - bielszczanin 2017-09-12 22:20
Fajnie Panie Andrzeju ale wiadomo że jak o co chodzi to chodzi o .............. Władze jakoś muszą udowodnić, że po coś wybudowały tą halę więc niech służy chociaż siatkówce. Czemu siatkarze mają mieć lepiej. Tylko czy widzów starczy bo na męskiej tylko kiedy przyjadą najlepsi można liczyć na jako taką frekwencję. Może wy wynikami przyciągnięcie ich więcej. Powodzenia.
niezarejestrowany - Doktor Strosmajer 2017-09-12 22:15
B. dobra decyzja. Tylko śliniące się na widok siatkarek dziadki będą zawiedzione zwiększeniem odległości. Każdy normalny kibic powinien ucieszyć się z takiego rozwiązania. Bo i filary nie zasłaniają, a i wygodniej. Brawo. Po to jest ta hala.
niezarejestrowany - BB4ever 2017-09-12 22:06
Dobra zmiana:) A tak na poważnie to w tym roku jest poważna szansa na medal. Dla kibiców z dziećmi dębowiec idealny. Atmosferę twórczą kibice a nie głośnik zamontowany na suficie starej hali grający sieczke. Na play off hala będzie pełna.
niezarejestrowany - jajaj 2017-09-12 21:42
Niech to szlag. Nie ma to jak mecze przy Rychlińskiego. Pod Dębowcem 0 atmosfery 0 ducha i pustki wielkie. Bardzo zła decyzja!!
niezarejestrowany - piłka 2017-09-12 21:13
Po to jest ta hala.