Okazja do testowania


2017-10-08, 07:28  |  komentarzy (24)

Paweł Oleksy i Kacper Kostorz strzelili bramki dla Podbeskidzia w wygranym sparingu z Chorzem Chorzów. W bielskim zespole testowany był 21-letni austriacki pomocnik.

Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
>Bramki: Oleksy (36'), Kostorz (57')

Podbeskidzie: Fabisiak - Oleksy, Malec, Jaroch, Sierczyński - Hanzel, Rakowski - Kozak, Iliev, Sierpina - Sobczak. II połowa: Leszczyński - Sierczyński, Jaroch, Wiktorski, Oleksy - Szymański, Zgarda - Kozak, Bahtic, Podgórski - Kostorz.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 2746 razy
Kategoria: Piłka nożna - I liga


Polecamy także:
2017-10-21
Chudik: Przepraszam kibiców
- Nie szukamy żadnego usprawiedliwienia, jeszcze raz przepraszam w imieniu swoim i drużyny za ten mecz. Będziemy walczyli dalej - mówi trener BBTS. Okazja do rewanżu w środę.
więcej
2017-10-21
Wygrana nie bez problemów
Bielski zespół zrehabilitował się za porażkę na inaugurację sezonu i po tie-breaku pokonał KSZO Ostrowiec. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Ola Jagieło.
więcej
2017-10-20
Rusza amatorska liga tenisa
Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na właśnie oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - kuna 2017-10-12 11:28
Wystarczy sprawdzić co ile minut gry strzelają bramki Sabala i Tomczyk,poza tym Sabala w przeciwieństwie do Tomczyka angażuje się w grę obronna Podbeskidzia.
niezarejestrowany - do tego ponizej 2017-10-12 10:48
Mistrzu Tomczyk jest młodzieżowcem i jest w lepszej formie.
niezarejestrowany - Neskens in spe 2017-10-11 23:27
Sabala jest "nasz", a Tomczyk tylko wypożyczony. Stąd 1 wniosek- jeśli nie gramy na 2 napastników w wyjściowym składzie grać powinien Sabala, a Tomczyk ogony. Nie rozumiem długofalowej polityki naszego klubu! Ktoś umie to wytłumaczyć?
niezarejestrowany - papa smerf 2017-10-11 11:43
Sabala dużo lepszy od Tomczyka.
niezarejestrowany - kefir81 2017-10-11 08:17
Sabala 2 brameczki w meczu reprezentacji...trenerze na Katowice zagrajmy dwoma napastnikami...
niezarejestrowany - kibiuy 2017-10-11 07:53
tomccyk w reprezentacji strzela a u nas kopie się po czole.....pilka odskakuje mu na 2 metry technika do poprawy, nadaje się na dobrego zmiennika. 30min max
niezarejestrowany - BBTS 2017-10-10 23:26
Hektor-nie ma ludzi niezastapionych.I wcale nie jest powiedziane ze ci dwaj pilkarze ot tak z dnia na dzien odejda.A co bedzie na wiosne,w jakiej roli Podbeskidzie bedzie wowczas wystepowac parawdopodobniej rozstrzygna najblizsze 2-4 mecze.Pozdrawiam
niezarejestrowany - Hector 2017-10-10 22:24
@Heretyk, jakiego awansu?! Jeżeli w przerwie zimowej odejdą Sierpina i Tomczyk to tu będzie walka o spadek! Skąd zimą weźmiemy równoważnych im piłkarzy?
Tychom współczuję nowego trenera. Zostawi za sobą, jak wszędzie, skłócony cały klub. To facet, który gdy mu nie idzie zawsze znajdzie winnych oprócz samego siebie. Na chwilę będzie efekt nowej miotły, a potem środek tabeli.
niezarejestrowany - Heretyk 2017-10-10 21:55
I to już nieraz pisałem, po co ogrywamy innemu klubowi zawodników?!? Gumy teraz Tomczyk. I zaś trzeba szukać napastnika, a znając zarząd klubu to zaś wypozyczą kogoś. W przypadku awansu nie będzie zgranej drużyny.
niezarejestrowany - kefir81 2017-10-10 20:01
Tomczyk znowu brameczka w reprezentacji...cos czuje że w zimie Lech go zabierze:(
kefir81 2017-10-10 13:21
Tarsiewicz idzie podobno do Tychów...
niezarejestrowany - sierp-ina 2017-10-09 11:33
Sierpina...
niezarejestrowany - kokoeurospoko 2017-10-09 11:27
100% policzyc mozesz nawet sto baniek :))) tyle, ze te kwoty mają się nijak, a zawodnik zrobi ci na zlosc i nie bedzuie grał...
niezarejestrowany - majonez 2017-10-08 23:05
Sierpina wracaj chlopi9e do Kielc tam twoje miejsce
niezarejestrowany - mac 2017-10-08 18:01
Dokładnie o sile i możliwości zadecydują mecze z Katowicami, Częstochowa i Opolem. Jeżeli w tych meczach będzie 7 lub 9 punktów wierzę, że będziemy mocnym kandydatem do awansu do Ekstraklasy.
niezarejestrowany - Vir 2017-10-08 17:17
@100%, to prawda, widać w TSP coraz lepsze zgranie zespołu, zawodnicy lepiej prezentują się też fizycznie. Oby ten kierunek zmian jaki obserwujemy od czasu zatrudnienia pana Noconia utrzymał się do końca sezonu, a będzie dobrze. Wiele powiedzą nam najbliższe 3 mecze. Zdecydują one o co będziemy walczyli w tym sezonie. Byłem na sparingu z Ruchem i naprawdę drużyna wygląda obiecująco. Byle nie zdominował zespołu w pewnym momencie minimalizm nie zainteresowanej awansem starszyzny..
niezarejestrowany - kibic39 2017-10-08 16:23
Należy dodać że im bliżej do końca kontaktu to piłkarz staje się tańszy,jeżeli chcemy zatrzymać należy umowę przedłużyć.
niezarejestrowany - 100%BB 2017-10-08 14:42
Jeśli pan Sierpina ma wazny kontrakt z TSP do końca sezonu, to trzeba w najgorszym razie policzyć za piłkarza Sierpinę lekko 2 banki. Nie ma że boli. Piłkarz strzela gole, asystuje, nakręca drużynę, Podbeskidzie ma szansę na ekstraklasę, poza tym ekstraklasa pobyli się tego piłkarza, więc za podebranie zawodnika, cena musi być bezkompromisowa, żadnej taryfy ulgowej.
Podbeskidzie, musi pozyskac piłkarza jego pokroju albo lepszego, a na to potrzeba pieniędzy.
Angulo, też stał się gwiazdą naszej ligi i jakoś nikt nie zająknął się aby podebrać Górnikowi, jego gwiazdę, a jak ktoś widzi że ktoś się w TSP wyróżnia, zaraz chcą podebrać piłkarza. Tak się osłabia drużynę, która walczy o konkretny cel.
Przecież pan Sierpina na nieco ponad 8 miesiecy może wspólnie z TSP powrócić w szeregi ekstraklasy a w B-B, jego miejsce jest pewne, inaczej sprawa będzie się miała w Lubinie.
Co do meczu sparingowego, widać, postęp, Ruch wygrał ostatnie dwa mecze i można powiedzieć, że w każdej drużynie były braki z różnych powodów, ale to PBB, wygrali i widać są na fali wznoszącej.
niezarejestrowany - Anty txtx 2017-10-08 14:37
LPD to są dywagacje dziennikarzy. Z reguły z tego potwierdza się 10%. Sierpina aż tak klasowym piłkarzem nie jest by ekstraklasa o niego walczyła. Zobaczymy co z tych „kaczek dziennikarskich” potwierdzi się. Już kiedyś pisali że Chmiel i Demjan na 100 % idą do Niecieczy i o mało nie mieliśmy ich za sabotażystów
niezarejestrowany - Bruno 2017-10-08 14:13
Jest jeszcze jeden problem z zawodnikami ktorzy maja zaklepana ;poropozycje przejscia do innego klubu.Po prostu przestaja oni grac na 100% obawiajac sie kontuzji ktora taki plany moglaby im pokrzyzowac.Z drugiej zas strony sprawa Sierpiny moze byc tylko plotka.A ponadto stara zasada mowi,ze nie ma ludzi niezastapionych.Wiec spokojnie.Jak narazie nie jest zle.
niezarejestrowany - Potter 2017-10-08 13:34
Na Podbeskidziu jest mnóstwo Ukraińców, myślę że wśród nich znalazł by się walczy zawodnik. Trzeba poszukać poprostu
niezarejestrowany - Vertex 2017-10-08 10:47
Bardzo będzie brakowało Sierpiny naszej drużynie i ciężko będzie go zastąpić. To, oczywiście uwzględniając proporcje, taki nasz turbo Grosik. Tak szybkiego i walecznego piłkarza nie widać na naszym horyzoncie. Trzeba by pewnie szukać zawodnika o podobnym sercu do gry gdzieś poza polską ligą. Dziwi mnie, że nie penetrujemy rynku ukraińskiego.
niezarejestrowany - LPD 2017-10-08 08:41
Nie wiem czy polska piłka jest tak dziwna czy to ja się na niej zupełnie nie znam. Faktycznie, można przeczytać, ze kluby Ekstraklasy są zainteresiwabe Sierpiną i należy się liczyć z jego zimowym odejściem.

Tak, jest to zawodnik, do którego (z nowo pozyskanych) za zeszły sezon można mieć najmniej pretensji, w tym też jest przyzwoicie (doceniam jego zaangażowanie w każdym meczu i zostawienie zdrowia na boisku), ale czy to jest piłkarz na Ekstraklasę?

Czy to zainteresowanie spowodował piękny, ale jakże przypadkowy, gol w Legnicy? Tylko, że Sierpina to też setka niewykorzystana w końcówce meczu z Niepołomicami, a przecież to nie był taki jego pierwszy raz od kiedy gra w BB.

Jeśli kasę zaproponuje, jak podają media, np. Lubin to szans nie mamy. Odjedzie. Czy będzie to jego dobry wybór?

Na pewno, ewentualnie, stworzy kolejne wyzwanie dla trenera Noconia.
niezarejestrowany - ekskarneciarz 2017-10-08 08:10
Sparing z Chorzem Chorzów. Ciekawe ile było ruchu w Ruchu.