Nie wiadomo kto poprowadzi w przyszłym sezonie BBTS, ale prezes bielskiego klubu zapewnia, że trwają rozmowy z kandydatami. Kiedy poznamy nazwisko nowego szkoleniowca?

Z zespołem pożegnali się już Dan Lewis, Bartłomiej Neroj i Mateusz Sacharewicz. Niespodziewanie bielski klub opuścił również trener Krzysztof Stelmach. Kto wzmocni BBTS?

Krzysztof Stelmach nie poprowadzi drużyny BBTS Bielsko-Biała w sezonie 2016/2017. Nie wiadomo kto poprowadzi bielsklu klub w kolejnym sezonie.
2016-06-01
Ostatni trening BBTS
komentarzy (7)  |  odsłon: 1010

W poniedziałkowe przedpołudnie bielscy siatkarze odbyli ostatni trening w hali pod Dębowcem. BBTS do treningów po między sezonowej przerwie powróci w lipcu.
2016-05-09
Brązowy występ BBTS ATH
komentarzy (3)  |  odsłon: 709

W dniach 29 kwietnia-2 maja w Warszawie odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce. W zmaganiach wzięli udział bielscy siatkarze ATH.
2016-04-25
Porażka na koniec sezonu
komentarzy (4)  |  odsłon: 925

Porażką zakończyli sezon bielscy siatkarze, którzy we własnej hali przegrali z AZS-em Częstochowa. Ostatecznie zespół braci Stelmachów kończy sezon na dwunastej lokacie.