Aktualności z: BBTS Bielsko-Biała
2016-04-25
Porażka na koniec sezonu
komentarzy (4)  |  odsłon: 705

Porażką zakończyli sezon bielscy siatkarze, którzy we własnej hali przegrali z AZS-em Częstochowa. Ostatecznie zespół braci Stelmachów kończy sezon na dwunastej lokacie.
2016-04-16
Pierwszy mecz przegrany
komentarzy (1)  |  odsłon: 518

Zaledwie trzy sety trwało pierwsze spotkanie o jedenastą lokatę na koniec sezonu PlusLigi pomiędzy AZS Częstochowa a BBTS. Bielski zespół musi odrabiać straty.
2016-04-15
Historyczny sukces BBTS ATH
komentarzy (4)  |  odsłon: 808

W dniach 11-14 kwietnia w Katowicach odbyły się Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn. W zmaganiach rywalizowało akademicka drużyna z Bielska-Białej.
2016-04-09
Urwali seta Skrze
komentarzy (3)  |  odsłon: 538

Jednego seta wygrali w Bełchatowie siatkarze BBTS. Set wywalczony przez bielski zespół zaważył na tym, że w finale PlusLigi zagra Asseco Resovia Rzeszów.